Понеділок, 10.12.2018, 14:40

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Заходили сьогодні
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 892
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Грудень » 3 » 01-02.12.2018 р. м. Рівне Кубок Рівненської області з шахів серед спорртсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху
15:35
01-02.12.2018 р. м. Рівне Кубок Рівненської області з шахів серед спорртсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху

01-02 грудня 2018 року в м. Рівне відбувся кубок Рівненської області з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами слуху, присвячений Міжнародному Дню осіб з інвалідністю.

У даних змаганнях брали участь 70 спортсменів з Березнівського, Костопільського, Млинівського, Рокитнівського, Сарненського районів, м. Рівне, Клеванської та Острозької спецшкіл-інтернатів.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Ліпський Віталій Володимирович, начальник регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович та головний суддя змагань Іткін Леонід Борисович.

Змагання проходили в особистому заліку у трьох нозологіях окремо серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат віком до 18 років.

Переможцями змагань стали:

 

серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату:

 

Цицюра Олександр (м. Сарни) серед чоловіків;

Рубель Валентина (м. Рівне) серед жінок;

Дудко Андрій (Млинівський район) серед юнаків;

 

серед спортсменів з вадами зору:

 

Протасевич Олександр (Березнівський район) серед чоловіків;

Нестеревич Алла (м. Рівне) серед жінок;

Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола – інтернат) серед юнаків;

 

серед спортсменів з вадами слуху:

 

Заболотний Володимир (м. Рівне) серед чоловіків;

Жученя Валентина (м. Рівне) серед жінок;

Клюйко Денис (Острозька спецшкола – інтернат) серед юнаків;

Юглічек Анжеліка (Острозька спецшкола – інтернат) серед дівчат.

 

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Переглядів: 25 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]