Четвер, 23.11.2017, 10:11

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 885
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Червень » 6 » 02-04.06.2017 р. м. Кропивницький Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами РФР
16:16
02-04.06.2017 р. м. Кропивницький Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами РФР

З 02 по 04 червня 2017 року у м. Кропивницький проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.

В даних змаганнях приймали участь всі області України окрім АР Крим. Загалом змагалось близько 200 учасників. Збірну команду Рівненської області представляли 15 спортсменів, які вибороли такі місця:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

Біг 100 м.

І місце – Дейнеко Тетяна, клас F – 47, тренер: Поборончук М.А.;

ІІІ місце – Остапчук Віталій, клас F – 46, тренер: Пінчук В.Ф., Трофимчук М.В.

Біг 200 м.

І місце – Дейнеко Тетяна, клас F – 47, тренер: Поборончук М.А.;

ІІІ місце – Остапчук Віталій, клас F – 46, тренер: Пінчук В.Ф., Трофимчук М.В.

Стрибки у довжину з розбігу

ІІ місце – Остапчук Віталій, клас F – 46, тренер: Пінчук В.Ф., Трофимчук М.В.

Штовхання ядра

І місце – Антонов Руслан, клас F – 38, тренери: Трофимчук М.В. Левчик С.С.;

І місце – Вдовин Михайло, клас F – 42, тренер: Коваленко В.С.;

І місце - Новак, Роман, клас F – 44, МСУ, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

ІІ місце – Міськов Андрій, клас F – 57, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

ІІІ місце – Ковальчук Юрій, клас F – 42, тренери: Коваленко В.С., Вдовин М.Я.;

ІІІ місце – Хільчишин В’ячеслав, клас F – 46, тренери: Фесовець О.М., Трофимчук М.В.

Метання диску

І місце – Вдовин Михайло, клас F – 42, тренер: Коваленко В.С.;

І місце – Новак Роман, МСУ, клас F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

ІІ місце – Ковальчук Юрій, клас F – 42, тренери: Коваленко В.С., Вдовин М.Я.;

ІІ місце – Міськов Андрій, клас F – 57, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

ІІІ місце – Антонов Руслан, клас F – 38, тренери: Трофимчук М.В., Левчик С.С.;

ІІІ місце – Хільчишин В’ячеслав, клас F – 46, тренери: Фесовець О.М., Трофимчук М.В.

Метання спису

І місце – Ковальчук Юрій, клас F – 42, тренери: Коваленко В.С., Вдовин М.Я.;

ІІ місце – Міськов Андрій, клас F – 57, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

ІІІ місце – Антонов Руслан, клас F – 38, тренери: Трофимчук М.В., Левчик С.С.;

ІІІ місце – Вдовин Михайло, клас F – 42, тренер: Коваленко В.С.

 

Спортсмени з вадами зору

Біг 100 м.

І місце – Асєєва Ніна, клас Т/F – 13, тренер: Трофимчук М.В.;

ІІІ місце – Бондарчук Валентин, клас Т/F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

Біг 200 м.

ІІ місце – Бондарчук Валентин, клас Т/F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

Біг 400 м.

ІІ місце – Левчик Сергій, клас Т– 13, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Біг 800 м.

ІІІ місце – Левчик Сергій, клас Т– 13, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Стрибки у довжину з розбігу

ІІІ місце – Бондарчук Валентин, клас Т/ F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

Штовхання ядра

ІІІ місце – Асєєва Ніна, клас Т/F – 13, тренер: Трофимчук М.В.

Метання спису

І місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

Метання диску

ІІ місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

 

Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку

Біг 100 м.

ІІІ місце – Холод Оксана, клас Т/F – 20, тренери: Артинюк К.В., Трофимчук М.В.

Біг 200 м.

ІІ місце – Холод Оксана, клас Т/F – 20, тренери: Артинюк К.В., Трофимчук М.В.

Стрибки у довжину з розбігу

ІІ місце - Холод Оксана, клас Т/F – 20, тренери: Артинюк К.В.,Трофимчук М.В.

 

Варто зазначити, що Новак Роман встановив рекорд України у штовханні ядра з результатом 16,17 м.

Загалом рівненські спортсмени здобули 33 нагороди: 10 золотих, 10 срібних та 13 бронзових медалей.

 

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!!!

Переглядів: 215 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]