Вівторок, 12.12.2017, 05:21

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 885
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Квітень » 2 » 02.04.2017 р. м. Рівне Змагання з легкої атлетики у програмі обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області
15:40
02.04.2017 р. м. Рівне Змагання з легкої атлетики у програмі обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області

        02 квітня 2017 року на стадіоні «Авангард» в м. Рівне відбулися змагання з легкої атлетики в програмі обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області, як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе».

        Участь у змаганнях прийняли команди Рівненського, Млинівського, Зарічненського районів, м.Рівне, м. Вараш, КЗ «Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ступенів» РОР, КЗ «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І – ІІІ ступенів» РОР, КЗ «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ступенів» РОР, Рівненського навчально-реабілітаційного центру "Особлива дитина" Рівненської міської ради Рівненської області, КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» РОР. Загалом в змаганнях прийняли участь 47 учасників різних нозологій.

        З вітальним словом на урочистому відкритті змагань виступили заступник начальника Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович, директор КЗ «РОДЮСШІ» РОР Левчик Сергій Сергійович та головний суддя змагань Трофимчук Микола Володимирович.

       Змагання проводилися в особистому заліку, окремо серед юнаків та дівчат в двох вікових групах. Переможцями та призерами змагань стали:

На дистанції біг 60 м

серед спортсменів з ВРФР

(дівчата, молодша група):

І місце – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Кучерук Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

ІІІ місце – Михальчук Катерина (Клеванська спецшкола-інтернат)

 

(юнаки, молодша група):

І місце – Котух Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Котух Євген (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Бородавко Дмитро (Клеванська спецшкола-інтернат)

 

серед спортсменів з вадами зору

(юнаки, молодша група):

І місце – Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

ІІ місце – Мінаєв Павло (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

 

(юнаки, старша група):

І місце – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

ІІ місце – Ільїнський Владислав (НРЦ «Особлива дитина»)

серед спортсменів з вадами слуху

(юнаки, молодша група):

І місце – Гандабеску Віктор (Костопільська спецшкола-інтернат)

серед спортсменів з ураженнями ОРА

(юнаки, молодша група):

І місце – Бай Богдан (Зарічненський район)

ІІ місце – Шеремет Володимир (Рокитнівський район)

ІІІ місце – Ващин Едуард (Клеванська спецшкола-інтернат)

(дівчата, молодша група):

І місце – Баша Емілія (Костопільська спецшкола-інтернат)

 

На дистанції біг 100 м

серед спортсменів з вадами зору

(дівчата, старша група):

І місце – Луцик Софія (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

(юнаки, старша група):

І місце – Войчук Андрій (Млинівський район)

ІІ місце – Василюк Віталій (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

 

серед спортсменів з ураженнями ОРА

(дівчата, старша група):

І місце – Августін Наталія (Млинівський район)

(юнаки, старша група):

І місце – Усович Роман (Зарічненський район)

ІІ місце – Вегера Назар (ОДЮСШІ)

ІІІ місце – Герасюк Григорій (Рокитнівський район)

 

серед спортсменів з вадами РФР

(дівчата, старша група):

І місце – Ткаченко Юлія (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Конощук Софія (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Овдійчук Діана ((Клеванська спецшкола-інтернат №1)

(юнаки, старша група):

І місце – Білогуров Сергій (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Масовець Андрій (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Михальчук Владислав ((Клеванська спецшкола-інтернат)

 

На дистанції біг 200 м

серед спортсменів з вадами зору

(дівчата, молодша група):

І місце – Шульгін Марія (Млинівський район)

 

(юнаки, молодша група):

І місце – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

ІІ місце – Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

(дівчата, старша група):

І місце – Августін Наталія (Млинівський район)

(юнаки, старша група):

І місце – Войчук Андрій (Млинівський район)

 

серед спортсменів з ураженнями ОРА

(юнаки, молодша група):

І місце – Бай Богдан (Зарічненський район)

ІІ місце – Михайлов Максим (Млинівський район)

ІІІ місце – Михальчук Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)

(дівчата, старша група):

І місце – Августін Наталія (Млинівський район)

 

(юнаки, старша група):

І місце – Леошек Дмитро (Млинівський район)

 

серед спортсменів з вадами РФР

(дівчата, молодша група):

І місце – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Кучерук Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

(дівчата, старша група):

І місце – Конощук Софія (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Ткаченко Юлія (Клеванська спецшкола-інтернат)

 

(юнаки, молодша група):

І місце – Котух Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Бородавко Дмитро (Клеванська спецшкола-інтернат)

 

(юнаки, старша група):

І місце – Білогуров Сергій (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Масовець Андрій (Клеванська спецшкола-інтернат)

 

На дистанції біг 400 м

серед спортсменів з ураженнями ОРА

(юнаки, старша група):

І місце – Усович Роман (Зарічненський район)

ІІ місце – Леошек Дмитро (Млинівський район)

ІІІ місце – Герасюк Григорій (Рокитнівський район)

 

серед спортсменів з вадами РФР

(юнаки, старша група):

І місце – Михальчук Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)

 

Стрибки в довжину з розбігу

серед спортсменів з вадами зору

(юнаки, молодша група):

І місце – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

ІІ місце – Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

ІІІ місце – Мінаєв Павло (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

 

(дівчата, старша група):

І місце – Луцик Софія (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

(юнаки, старша група):

І місце – Василюк Віталій (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

серед спортсменів з ураженнями ОРА

(юнаки, старша група):

І місце – Вегера Назар (ОДЮСШІ)

ІІ місце – Крук Володимир (Рокитнівський район)

 

серед спортсменів з вадами РФР

(дівчата, старша група):

І місце – Ткаченко Юлія (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Овдійчук Діана (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

(юнаки, старша група):

І місце – Білогуров Сергій (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Масовець Андрій (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Ільїнський Владислав (НРЦ «Особлива дитина»)

 

серед спортсменів з вадами слуху

(юнаки, молодша група):

І місце – Гандабеску Віктор (Костопільська спецшкола-інтернат)

 

Стрибки в довжину з місця

серед спортсменів з ураженнями ОРА

(юнаки, молодша група):

І місце – Ващик Едуард (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Шеремет Володимир (Рокитнівський район)

(дівчата, старша група):

І місце – Августін Наталія (Млинівський район)

 

серед спортсменів з вадами РФР

(дівчата, молодша група):

І місце – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Михальчук Юлія (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Кучерук Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

(юнаки, молодша група):

І місце – Котух Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Осійчук Михайло (НРЦ «Особлива дитина»)

ІІІ місце – Бородавко Дмитро (Клеванська спецшкола-інтернат)

 

Метання м’яча

серед спортсменів з вадами зору

(юнаки, молодша група):

І місце – Мінаєв Павло (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

 

серед спортсменів з вадами слуху

(юнаки, молодша група):

І місце – Гандабеску Віктор (Костопільська спецшкола-інтернат)

 

серед спортсменів з ураженнями ОРА

(дівчата, молодша група):

І місце – Баша Емілія (Костопільська спецшкола-інтернат)

(юнаки, молодша група):

І місце – Ващик Едуард (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Макаров Матвій (м. Вараш)

ІІІ місце – Бай Богдан (Зарічненський район)

серед спортсменів з вадами РФР

(дівчата, молодша група):

І місце – Михальчук Катерина (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Михальчук Юлія (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Джуган Ангеліна (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

(юнаки, молодша група):

І місце – Котух Євген (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Осійчук Михайло (НРЦ «Особлива дитина»)

ІІІ місце – Середа Віталій (НРЦ «Особлива дитина»)

(юнаки, старша група):

І місце – Михальчук Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Ільїнський Владислав (НРЦ «Особлива дитина»)

 

Штовхання ядра

серед спортсменів з вадами зору

(дівчата, старша група):

І місце – Луцик Софія (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

(юнаки, старша група):

І місце – Войчук Андрій (Млинівський район)

ІІ місце – Василюк Віталій (Клеванська спецшкола-інтернат №1)

 

      Загальне керівництво по проведенні та підготовці змагань здійснював комунальний заклад «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради, відзначили кращих медалями та грамотами.

Переглядів: 246 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]