Четвер, 23.11.2017, 10:04

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 885
Сайт існує

Головна

Головна » 2016 » Грудень » 5 » 03-04.12.2016 р. м. Рівне Чемпіонат Рівненської області з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та слуху
13:55
03-04.12.2016 р. м. Рівне Чемпіонат Рівненської області з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та слуху

        03-04 грудня 2016 року в м. Рівне у приміщенні регіонального центру «Інваспорт»  відбувся чемпіонат Рівненської області з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та слуху. У даних змаганнях  приймали участь кращі спортсмени з ураженнями ОРА, вадами зору та слуху області, а саме: Здолбунівського, Зарічненського, Млинівського районів, вихованці загальноосвітньої Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, вихованці загальноосвітньої Клеванської спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору, вихованці загальноосвітньої Костопільської спецшколи-інтернату для дітей з ураженнями ОРА,  м. Дубно, м. Вараш та  м. Рівне. Загалом змагалося 93 учасника.

           З вітальним словом перед учасниками змагань виступили головний спеціаліст управління молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації – Мурін Володимир Валерійович та заступник начальника регіонального центру «Інваспорт» - Демчук Андрій Олександрович.

          На урочистому відкритті змагань вручили посвідчення майстра спорту України з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА – Никитюк Галині.

          Підведення підсумків серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами слуху та  вадами зору проводилось окремо по нозологіям, серед жінок та чоловіків, юнаків та дівчат.

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали

(жінки):

І місце – Жученя Валентина (м. Рівне)

ІІ місце – Юглічек Ніна (м. Рівне)

ІІІ місце – Остапович Валентина (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали

(чоловіки):

І місце – Денисюк Сергій (м. Рівне)

ІІ місце – Савчук Петро (м. Рівне)

ІІІ місце – Денисюк Володимир (м. Рівне)

            Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали

(молодша група, юнаки) :

І місце – Зінченко Єгор (Острозька спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Гандабеску Віктор (Костопільська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Василевич Родіон (Острозька спецшкола-інтернат)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

(жінки) :

І місце – Михальчук Ганна (м. Дубно)

ІІ місце – Горак Наталія (м. Рівне)

ІІІ місце – Тополевська Світлана (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

 (чоловіки) :

І місце – Заборовський Анатолій (м. Рівне)

ІІ місце – Данилів Михайло (Зарічненський р-н)

ІІІ місце – Новак Микола (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

(молодша група, дівчата) :

І місце –Баша Емілія (Костопільська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Августін Наталія (Млинівський р-н)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

(молодша група, юнаки) :

І місце – Макарчук Богдан (Костопільська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Ступницький Іван (м. Рівне)

ІІІ місце – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали

(жінки):

І місце – Никитюк Галина, МСУ (м. Рівне)

ІІ місце – Матковська Катерина (м.Рівне)

ІІІ місце – Дячук Марія (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали

(чоловіки):

І місце – Жабчик Сергій, КМСУ (м. Рівне)

ІІ місце – Асєєв Сергій (м. Рівне)

ІІІ місце – Гулюк Микола (м. Рівне)

            Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали

(молодша група, юнаки) :

І місце – Бережний Михайло (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Чаплінський Юрій (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Мінаєв Павло (Клеванська спецшкола-інтернат)

         Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями. 

         Загальне керівництво проведенням змагань здійснював регіональний центр «Інваспорт».

Переглядів: 270 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]