Субота, 23.09.2017, 02:54

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 882
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Березень » 6 » 04.03.2017 р. м. Рівне Змагання з настільного тенісу у програмі обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області
09:29
04.03.2017 р. м. Рівне Змагання з настільного тенісу у програмі обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області

       04 березня 2017 року в місті Рівне в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбулися змагання з настільного тенісу у програмі обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області, як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху та розумового і фізичного розвитку. Змагання проводилися в особистий залік, окремо серед юнаків та дівчат в двох вікових групах.  Загальне керівництво по проведенні та підготовці змагань здійснював комунальний заклад «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.

        В змаганнях прийняли участь 51 спортсмен, що представляли райони:  Рокитнівський, Млинівський, Здолбунівський, Рівненський, місто Рівне та комунальні заклади Рівненської обласної ради: Острозьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, Костопільську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, Клеванську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №1, Рівненську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу інвалідів.

Чемпіони змагань:

Баша Емілія (Костопільська спецшкола-інтернат);

Якимов Олександр (Костопільська спецшкола-інтернат);

Вегера Назар (ДЮСШ інвалідів);

Суниця Дарина (ДЮСШ інвалідів);

Стецюкевич Анастасія (ДЮСШ інвалідів);

Ажнюк Максим (ДЮСШ інвалідів);

Грабік Тимофій (Здолбунівський р-н)

 

Призерами змагань стали:

Грищенко Надія (ДЮСШ інвалідів);

Крук Володимир (Рокитнівський р-н);

Зінчук Василь (Костопільська спецшкола-інтернат);

Юглічек Анжеліка (Острозька спецшкола-інтернат);

Ажнюк Дмитро (Острозька спецшкола-інтернат);

Василевич Родіон (Острозька спецшкола-інтернат);

Степанчук Давид (Острозька спецшкола-інтернат);

Лавренчук Костянтин (Острозька спецшкола-інтернат)

 

Учасники змагань були відзначені медалями та грамотами.

Переглядів: 195 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]