Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Березень » 6 » 04-05.03.2017 р. Чемпіонат Рівненської області з тенісу настільного серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами слуху та РФР
10:23

04 - 05 березня 2017 року в м. Рівне у приміщенні регіонального центру «Інваспорт»  відбувся чемпіонат Рівненської області з настільного тенісу  серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, з вадами слуху та ВРФР.

У даних змаганнях приймали участь  78 спортсменів: Березнівського, Дубенського, Здолбунівського, Млинівського, Рокитнівського, Костопільського та Острозького районів, Костопільської школи-інтернату, Рівненської  дитячо-юнацької   спортивної   школи   інвалідів,  м. Острога,   м. Дубно та м. Рівне. З вітальним словом до учасників змагань виступив директор Рівненської дитячо-юнацької  спортивної  школи  інвалідів Рівненської обласної ради –  Левчик Сергій Сергійович, головний суддя змагань – Пінчук В.Ф.

В результаті змагань перемогу серед спортсменів з вадами слуху серед жінок здобула – Рижковська Людмила (м. Рівне), II місце посіла – Кашина Наталія (м. Рівне). Серед чоловіків чемпіоном області з настільного з тенісу став – Белошицький Павло (м. Рівне), II місце виборов –  Кашин Анатолій  (м. Рівне), III місце посів – Вальчук Віктор (м. Рівне).

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на візках перемогу здобув – Буткевич Петро (м. Рівне), ІІ місце посів – Крамарець Віталій (м. Рівне), ІІІ місце виборов – Безкубський Сергій (м. Рівне).

В результаті змагань серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату серед жінок перемогу здобула – Качуровська Карина (м. Рівне), ІІ місце посіла –  Леошик Ірина (м. Рівне), ІІІ місце зайняла –  Стаховська Наталія (м. Рівне), серед чоловіків перемогу виборов – Нижник Богдан (Рокитнівський р-н), ІІ місце посів – Сапіга Михайло (м. Рівне) та бронзовим призером змагань став – Марчук Михайло (м. Рівне).

В результаті змагань серед жінок з наслідками ДЦП перемогу здобула  – Шкадюк Ірина (м. Рівне), ІІ місце посіла – Крупич Ванесса (Рокитнівський р-н),  серед чоловіків перемогу здобув – Білошкурник Юрій (м. Острог), ІІ місце посів – Троцюк Микола (м. Острог), бронзовим призером став – Рожков Владислав (м. Рівне).

В змаганнях також приймали участь спортсмени з вадами розумового та фізичного розвитку. Місця серед них розподілилися таким чином: І місце виборов – Попік Ростислав (м. Рівне), ІІ місце посів – Рудковський Юрій (Млинівський р-н), ІІІ місце у – Гуранського Олександра (м. Рівне).

Переможці  та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Переглядів: 747 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2