Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Травень » 7 » 05-06.05.2018 р. м. Рівне Чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору, слуху та ВРФР
08:49

05-06 травня 2018 року в м. Рівне (стадіон «Авангард») відбувся чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку.

В даних змаганнях брали участь 91 учасник з м. Рівне, Березнівського, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Рокитнівського районів, Клеванських спецшкіл-інтернатів для дітей з вадами зору та розумового і фізичного розвитку, Костопільської спецшколи-інтернату для дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, Мирогощанського дитячого будинку-інтернату.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Ліпський Віталій Володимирович, начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович, директор Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Левчик Сергій Сергійович та головний суддя змагань Трофимчук Микола Володимирович.

Змагання проводились в особистому заліку окремо по нозологіям серед чоловіків та жінок.

Найкраще виступили:

Новак Роман, який у штовханні ядра серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату посів І місце з результатом 14.68 м, перевершивши норматив Майстра спорту України;

Холод Оксана, яка у стрибках в довжину серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку посіла І місце з результатом 4.76 м, що відповідає нормативу Майстра спорту України, та виборола І місця у бігу на 100 та 200 м;

Бондарчук Валентин, який виборов І місця у бігу на 100 м та 200 м серед спортсменів з вадами зору;

Демедюк Ігор, який виборов І місця у бігу на 100 м, на 200 м та стрибках у довжину серед спортсменів з вадами слуху.

Переможці змагань готуються до Кубку та чемпіонату України, які відбудуться у червні та липні 2018 року.

Переглядів: 572 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2