06-07 жовтня 2018 року в м. Рівне (стадіон «Авангард») відбувся Кубок Рівненської області з легкої атлетики та Кубок Рівненської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку.
У даних змаганнях брали участь 121 спортсмен з м. Рівне, Березнівського, Зарічненського, Здолбунівського, Сарненського, Млинівського, Рокитнівського районів, Клеванських спецшкіл-інтернатів для дітей з вадами зору та розумового і фізичного розвитку, Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху.
В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Ліпський Віталій Володимирович, начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович, директор Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Левчик Сергій Сергійович та головний суддя змагань Трофимчук Микола Володимирович.
Змагання проводились в особистому заліку окремо по нозологіям серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат.
Переможцями Кубку Рівненської області з легкої атлетики
серед чоловіків та жінок стали:
Біг 100 м :
Шамрай Андрій – перегони на візках 100 м (м. Рівне);
Антонов Руслан – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (м. Рівне);
Котяй Юрій – ураження опорно-рухового апарату, клас 44-47 (Млинівський район);
Гук Наталія – ураження опорно-рухового апарату клас 44-47 (м. Рівне);
Кухарчук Тарас – вади зору (м. Рівне);
Мороз Максим – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне);
Тарапан Карина – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола-інтернат).
Поминчук Денис – вади слуху (м. Рівне);
Челік Сніжана – вади слуху (м. Рівне).
Біг 200 м:
Левчик Сергій – вади зору (м. Рівне);
Чередько Микола – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (Зарічненський район);
Леошек Дмитро – ураження опорно-рухового апарату, клас 44-47 (Млинівський район);
Масовець Андрій – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат).
Біг 400 м:
Леошек Дмитро – ураження опорно-рухового апарату, клас 44-47 (Млинівський район);
Мороз Максим – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне);
Холод Оксана – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне);
Левчик Сергій – вади зору (м. Рівне);
Ліценко Анастасія – вади зору (Березнівський район);
Поминчук Денис – вади слуху (м. Рівне).
Метання диску:
Ступницький Іван – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (м. Рівне);
Леошик Ірина – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (м. Рівне);
Ковальчук Юрій – ураження опорно-рухового апарату, клас 42 (м. Рівне);
Гаврилюк Галина – ураження опорно-рухового апарату, клас 42 (м. Рівне);
Булка Дмитро – ураження опорно-рухового апарату, клас 44-47 (Березнівський район);
Міськов Андрій – ураження опорно-рухового апарату, клас 57 (м. Рівне);
Субота Роман – вади зору (м. Рівне);
Невада Людмила – вади зору (Млинівський район);
Попік Ростислав – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне);
Жученя Василь – вади слуху (Сарненський район);
Деркач Вікторія – вади слуху (м. Рівне).
Штовхання ядра:
Антонов Руслан – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (м. Рівне);
Леошик Ірина – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (м. Рівне);
Вдовин Михайло – ураження опорно-рухового апарату, клас 42 (Млинівський район);
Гаврилюк Галина – ураження опорно-рухового апарату, клас 42 (м. Рівне);
Новак Роман – ураження опорно-рухового апарату, клас 44 (м. Рівне);
Міськов Андрій – ураження опорно-рухового апарату, клас 57 (м. Рівне);
Невада Людмила – вади зору (Млинівський район);
Ткачук Микола – вади зору (м. Рівне);
Суниця Максим – вади слуху (м. Рівне);
Жученя Валентина – вади слуху (м. Рівне);
Попік Ростислав – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне).
Стрибки в довжину з розбігу:
Круглик Ігор – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (Сарненський район);
Крупич Ванесса – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (Рокитнівський район);
Котяй Юрій – ураження опорно-рухового апарату, клас 44-47 (Млинівський район);
Холод Оксана – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне);
Кухарчук Тарас – вади зору (м. Рівне);
Шилюк Дмитро – вади слуху (м. Рівне);
Челік Сніжана – вади слуху (м. Рівне).
Переможцями Кубку Рівненської області з легкої атлетики
серед юнаків та дівчат стали:
Біг 60 м :
Кукуруза Дмитро – вади слуху (м. Рівне);
Ковалюк Анастасія – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат);
Савчук Роман – ураження опорно-рухового апарату (Млинівський район);
Собко Тетяна – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);
Джуган Ангеліна – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат).
Біг 100 м :
Масевич Юрій – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат);
Кучерук Іванна – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат);
Прокопець Іван – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат);
Зощук Михайло – вади зору (Здолбунівський район);
Ковалюк Анастасія – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат);
Шеремет Володимир – ураження опорно-рухового апарату (Рокитнівський район);
Августін Наталія – ураження опорно-рухового апарату (Млинівський район);
Удодик Вікторія – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);
Саноцький Владислав – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);
Біг 200 м :
Котух Владислав – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат);
Асєєв Костянтин – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат);
Ажнюк Максим – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат).
Метання м’яча:
Зощук Михайло – вади зору (Здолбунівський район);
Іванчик Вікторія – вади зору (Здолбунівський район);
Ажнюк Дмитро – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);
Суниця Дарина – вади слуху (м. Рівне);
Віднійчук Вадим – ураження опорно-рухового апарату (Зарічненський район);
Кучерук Іванна – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат).
Штовхання ядра:
Мінаєв Павло – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат).
Стрибки в довжину з місця:
Джуган Ангеліна – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат);
Шеремет Володимир – ураження опорно-рухового апарату (Рокитнівський район).
Стрибки в довжину з розбігу:
Удодик Вікторія – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);
Собко Тетяна – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);
Саноцький Владислав – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат).
Асєєв Костянтин – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат).
Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.
За підсумками змагань будуть сформовані збірні команди Рівненської області, які братимуть участь у чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні у лютому 2019 року та у Всеукраїнській Спартакіаді «Повір у себе» у травні 2019 року.
|