Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Жовтень » 9 » 07-08.10.2017 р. м. Рівне Відкритий Кубок Рівненської області з тенісу настільного серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами слуху та ВРФР
09:31

07 - 08 жовтня 2017 року в м. Рівне у приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся Відкритий Кубок Рівненської області з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, з вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку.

У даних змаганнях приймали участь 73 спортсмена: Березнівського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Млинівського, Рокитнівського, Костопільського та Острозького районів, Клеванської, Костопільської та Острозької спецшкіл-інтернатів, Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, м. Острог, м. Дубно, Хмельницької, Житомирської, Волинської областей та м. Рівне.

З вітальним словом до учасників змагань виступив головний спеціаліст управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації – Мурін Володимир Валерійович, директор Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів – Левчик Сергій Сергійович, головний суддя змагань – Пінчук Віталій Федорович.

В результаті змагань перемогу серед спортсменів з вадами слуху серед жінок здобула – Рижковська Людмила (м. Рівне), II місце посіла – Кашина Наталія (м. Рівне), ІІІ місце виборола – Юглічек Анжеліка (Острозька школа-інтернат). Серед чоловіків чемпіоном області з настільного з тенісу став – Універсалюк Руслан (м. Хмельницький), II місце виборов – Белошицький Павло (м. Рівне), III місце посів – Юглічек Григорій (м. Рівне).

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на візках перемогу здобув – Попок Віталій (м. Рівне), ІІ місце посів – Буткевич Петро (м. Рівне), ІІІ місце виборов – Палєха Олександр (м. Житомир).

В результаті змагань серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату серед жінок перемогу здобула – Романушко Тетяна (Дубровицький район), ІІ місце посіла – Свідерська Таісїя (м. Житомир), ІІІ місце зайняла – Качуровська Карина (м. Рівне), серед чоловіків перемогу виборов – Нижник Богдан (Рокитнівський р-н), ІІ місце посів – Марчук Михайло (м. Рівне) та бронзовим призером змагань став – Лавренчук Сергій (м. Житомир).

В результаті змагань серед жінок з наслідками ДЦП перемогу здобула – Шкадюк Ірина (м. Рівне), ІІ місце посіла – Крупич Ванесса (Рокитнівський р-н), серед чоловіків перемогу здобув – Білошкурник Юрій (м. Острог), ІІ місце посів – Мисько Микола (Дубровицький р-н), бронзовим призером став – Ступницький Іван (Костопільський р-н).

В змаганнях також приймали участь спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку. Місця серед них розподілилися таким чином: І місце виборов – Попік Ростислав (м. Рівне), ІІ місце посів – Білогуров Сергій (Клеванська школа-інтернат), ІІІ місце у – Гуранського Олександра (м. Рівне).

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснював комунальний заклад «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

Переглядів: 857 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1