Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Серпень » 8 » 08.08.2017 р. Зустріч міського голови Рівного В.Хомка зпереможцями та призерами ХХІІІ Дефлімпійськіх ігор та чемпіонату Європи з дзюдо (зір)
14:29

08 серпня 2017 р. в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулась зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з переможцями та призерами ХХІІІ літніх Дефлімпійськіх ігор Катериною Шепелюк (тренер Михайло Романкевич) та Сергієм Фроловим (тренер Андрій Сікальський) та переможцями та призерами чемпіонату Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору Юлією Галінською, Давидом Хоравою, Олександром Косіновим, Сергієм Котенком, Олександром Назаренком (тренер Михайло Романкевич).

Нагадаємо, що З 18 по 30 липня 2017 р. у м. Самсун (Туреччина) проходили ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри.

У головних змаганнях чотириріччя прийняли участь 3500 спортсменів з вадами слуху із 97 країн світу.

Національну збірну команду України представляли понад 200 спортсменів. Спортивні змагання проходили з 21 дисципліни, в тому числі 16 індивідуальних видів спорту, та 5 командних видів спорту.

Національна дефлімпійська збірна команда України завоювала 99 медалей, з них: 21 – золоту, 42 – срібні та 36 бронзових медалей, посівши друге місце у загальнокомандному заліку. На першому місці команда Росії, на третьому – команда – Кореї.

До складу дефлімпійської збірної команди України входили 2 спортсменів з Рівненщини: майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху Катерина Шепелюк, яка стала чемпіонкою з дзюдо у ваговій категорії до 63 кг, завоювала золоту медаль у командних змаганнях, посіла ІІІ місце у програмі ката та майстер спорту України міжнародного класу з футболу серед спортсменів з вадами слуху Сергій Фролов, який став срібним призером даних змагань.

З 01 по 07 серпня 2017 року у м. Уолсолл (Великобританія) відбувся чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, в якому взяли участь спортсмени з 25 країн Європи. В даних змаганнях приймала участь національна збірна команда України, до складу якої входили спортсмени з Рівненщини – Заслужений майстер спорту України Олександр Косінов, майстри спорту України міжнародного класу Юлія Галінська, Давид Хорава, Сергій Котенко, Олександр Назаренко, Олександр Помінов, майстер спорту України Людмила Логацька та Олександр Шаблій, вихованці ЗТУ з дзюдо Романкевича Михайла Яковича.

На чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору спортсмени Рівненщини здобули такі нагороди:

Юлія Галінська у ваговій категорії до 48 кг посіла І місце;

Людмила Логацька у ваговій категорії до 52 кг посіла ІІ місце;

Давид Хорава у ваговій категорії до 66 кг посів І місце;

Олександр Косінов у ваговій категорії до 81 кг посів І місце;

Сергій Котенко у ваговій категорії до 73 кг посів ІІІ місце

Олександр Назаренко у ваговій категорії до 90 кг посів ІІІ місце.

На чемпіонаті Європи проводились командні змагання, де у складі національної збірної команди України рівненські спортсмени Олександр Косінов, Давид Хорава, Олександр Назаренко, Олександр Помінов, Сергій Котенко та Олександр Шаблій стали срібними призерами.

Юлія Галінська та Людмила Логацька у командних змаганнях серед жінок вибороли третє місце.

Переглядів: 625 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2