Середа, 18.07.2018, 11:15

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 890
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Липень » 13 » 09 по 12 липня 2018 року у м. Кропивницький чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з УОРА, вадами зору, ВРФР
10:33
09 по 12 липня 2018 року у м. Кропивницький чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з УОРА, вадами зору, ВРФР

З 09 по 12 липня 2018 року у м. Кропивницький проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

У даних змаганнях брали участь спортсмени з 24 областей України та м. Київ. Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.

Збірну команду Рівненської області репрезентували 12 спортсменів, які вибороли наступні призові місця:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

Штовхання ядра

І місце – Новак Роман, клас F-44, тренери Полюхович В.О., Трофимчук М.В.

І місце – Козярчук Олег, клас F-46, тренери Полюхович В.О., Трофимчук М.В. – виконав норматив кандидата у майстри спорту України

ІІІ місце – Міськов Андрій, клас F-57, тренери Полюхович В.О., Трофимчук М.В.

ІІІ місце – Хільчишин В’ячеслав (учасник АТО), клас F-46, тренер Фесовець О.М.

Метання спису

І місце – Новак Роман, клас F-44, тренери Полюхович В.О., Трофимчук М.В.

ІІ місце – Міськов Андрій, клас F-57, тренери Полюхович В.О., Трофимчук М.В.

Метання диску

ІІ місце – Міськов Андрій, клас F-57, тренери Полюхович В.О., Трофимчук М.В.

Біг на 100 м

ІІІ місце – Козярчук Олег, клас T-46, тренери Полюхович В.О., Трофимчук М.В.

ІІІ місце – Усович Роман, клас Т-44, тренер Поборончук М.А.

Спортсмени з вадами зору

Біг на 100 м

І місце – Бондарчук Валентин, клас Т-13, тренер Трофимчук М.В. – виконав норматив кандидата у майстри спорту України.

Біг на 200 м

І місце – Бондарчук Валентин, клас Т-13, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 400 м

І місце – Ліценко Анастасія, клас Т-13, тренер Сударіков В.О.

Метання спису

І місце – Субота Роман, клас F-13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Стрибки у довжину

ІІ місце – Бондарчук Валентин, клас F-13, тренер Трофимчук М.В.

ІІІ місце – Ткачук Микола, клас F-13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Штовхання ядра

ІІ місце – Ткачук Микола, клас F-13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

ІІІ місце – Субота Роман, клас F-13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Метання диску

ІІІ місце – Субота Роман, клас F-13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку

Стрибки у довжину

ІІІ місце – Холод Оксана, клас F-20, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 400 м

ІІІ місце – Мороз Максим, клас Т-20, тренер Трофимчук М.В.

 

За підсумками змагань Новака Романа було включено до складу збірної команди України, яка в серпні 2018 року братиме участь в чемпіонаті Європи в м. Берлін (Німеччина).

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!!!

 

Переглядів: 16 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]