Субота, 23.09.2017, 02:55

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 882
Сайт існує

Головна

Головна » 2016 » Грудень » 12 » 10-11.12.2016 р. м. Рівне Відкритий Кубок Рівненської області з тенісу настільного серед спортсменів з ураженнями ОРА та з вадами слуху
10:50
10-11.12.2016 р. м. Рівне Відкритий Кубок Рівненської області з тенісу настільного серед спортсменів з ураженнями ОРА та з вадами слуху

          З  10 по 11 грудня 2016 року у м. Рівне в приміщені регіонального центру „Інваспорт” проходив відкритий Кубок Рівненської області з тенісу настільного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами слуху.

           Взяло участь 74 учасників із Рокитнівського,  Зарічненського, Костопільського, Здолбунівського, Володимирецького, Млинівського, Дубенського районів, м. Луцьк,  м. Острог, смт Смига та м. Рівне.

            Змагання проходили у чотирьох класах (І – спортсмени на візках, ІІ – спортсмени з наслідками ДЦП, ІІІ – спортсмени з іншими ураженнями ОРА, IV – спортсмени з вадами слуху), окремо серед юнаків та дівчат, чоловіків та жінок.

            Переможцями та призерами змагань стали:

Спортсмени на візках (чоловіки)

 

І місце – Крамарець Віталій (м. Рівне)

ІІ місце – Попок Віталій (м. Рівне)

ІІІ місце – Буткевич Петро (м. Рівне) 

Спортсмени з наслідками ДЦП (юнаки)

 

І місце – Макарчук Богдан (Костопільський р-н)

ІІ місце – Ступницький Іван (Костопільський район)

ІІІ місце – Пюро Володимир (м. Рівне) 

 

Спортсмени з наслідками ДЦП (дівчата)

 

І місце – Баша Емілія (Костопільський р-н)

ІІ місце – Грищенко Надія (м. Рівне)

 

Спортсмени з наслідками ДЦП (чоловіки)

 

І місце – Сапронов Петро (м. Луцьк)

ІІ місце – Рожков Владислав (м. Рівне)

ІІІ місце – Білошкурник Юрій  (м. Острог) 

 

Спортсмени з УОРА (чоловіки)

 

І місце – Сапіга Михайло (м. Рівне)

ІІ місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н)

ІІІ місце – Пахнюк Олександр (Рокитнівський р-н) 

 

Спортсмени з УОРА (жінки)

 

І місце – Леошик Ірина (м. Рівне)

ІІ місце – Стаховська Наталія (м. Рівне)

ІІІ місце – Качуровська Карина (м. Рівне) 

Спортсмени з вадами слуху (юнаки)

 

І місце – Павельчук Василь (м. Острог)

ІІ місце – Грабік Тимофій (Здолбунівський р-н)

ІІІ місце – Гандабеску Віктор (Костопільський р-н) 

Спортсмени з вадами слуху (дівчата)

 

І місце – Пилипей Олександра (м. Острог)

ІІ місце – Юглічек Анжеліка (м. Острог)

ІІІ місце – Суниця Дарина (м. Рівне) 

Спортсмени з вадами слуху (чоловіки)

 

І місце – Шкрунь Олег (м. Луцьк)

ІІ місце – Белошицький Павло (м. Рівне)

ІІІ місце – Юглічек Григорій (м. Рівне) 

 

Спортсмени з вадами слуху (жінки)

 

І місце – Рижковська Людмила (м. Рівне)

ІІ місце – Юглічек Ніна (м. Рівне)

ІІІ місце – Дячук Інна (м. Рівне) 

 

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Переглядів: 289 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]