З 10 по 13 грудня 2016 року в м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку. В змаганнях брали участь команди Херсонської, Хмельницької, Донецької, Харківської, Житомирської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Чернігівської, Київської, Полтавської, Миколаївської, Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Львівської, Хмельницької, Черкаської, Волинської, Тернопільської, Луганської областей та м. Київ. Рівненську область на цих змаганнях представляли 8 спортсменів, членів збірної команди області.
Ткачук Катерина, вади зору, клас S-11
на дистанції 100 м на спині з результатом 1.30,84 посіла І місце;
на дистанції 50 м на спині з результатом 0.40,31 посіла І місце;
на дистанції 50 м батерфляєм з результатом 0.43,83 посіла І місце;
на дистанції 100 м вільним стилем з результатом 1.22,15 посіла І місце;
на дистанції 50 м вільним стилем з результатом 0.35,67 посіла ІІ місце
Матло Ярина, вади зору, клас S-12
на дистанції 50 м вільним стилем з результатом 0.31,55 посіла І місце;
на дистанції 50 м на спині з результатом 0.37,34 посіла І місце
Шамрай Андрій,УОРА, клас S-6, SВ-5
на дистанції 50 м брасом з результатом 1.07,06 посів ІІ місце;
на дистанції 100 м вільним стилем з результатом 1.32,02 посів ІІІ місце;
на дистанції 50 м вільним стилем – V місце
Романуха Ольга, УОРА, клас S-9, SВ-8
на дистанції 50 м вільним стилем з результатом 0.36,97 посіла ІІІ місце;
на дистанції 100 м. на спині з результатом 1.39,15 посіла ІІІ місце;
на дистанції 100 м вільним стилем з результатом 1.23,75 посіла ІІІ місце;
на дистанції 50 м на спині – ІV місце;
на дистанції 50 м брасом – VІІ місце
Варварук Валерій,УОРА, клас SВ-9
на дистанції 50 м брасом з результатом 0.39,59 посів ІІІ місце;
на дистанції 100 м брасом з результатом 1.31,50 посів ІІІ місце
Базилюк Олег,УОРА, клас S-4
на дистанції 200 м вільним стилем з результатом 5.31,95 посів ІІІ місце;
на дистанції 100 м вільним стилем – V місце;
на дистанції 50 м на спині – VІ місце;
на дистанції 50 м вільним стилем – VІІ місце
Макарчук Володимир,УОРА, клас S-10
на дистанції 50 м на спині – ІV місце;
на дистанції 50 м батерфляєм – ІV місце;
на дистанції 50 м вільним стилем – V місце
Мізерний Михайло,УОРА, клас S-10, SВ-9
на дистанції 50 м на спині –VІ місце;
на дистанції 50 м вільним стилем – ІХ місце;
на дистанції 50 м брасом – Х місце.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренера - ЗТУ Палюх Ольгу Григорівну, бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних досягнень!
|