Субота, 23.09.2017, 02:56

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 882
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Червень » 14 » 13.06.2017 р. с. Олександрія Змагання в програмі рекреаційного табору з адаптивої фізкультури серед осіб з інвалідністю
10:23
13.06.2017 р. с. Олександрія Змагання в програмі рекреаційного табору з адаптивої фізкультури серед осіб з інвалідністю

13 червня 2017 року у с. Олександрія, Рівненського району, Рівненської області у приміщенні комунального закладу «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» відбулись змагання в програмі рекреаційного табору з адаптивої фізкультури серед осіб з інвалідністю. У даному заході прийняли участь 38 осіб з інвалідністю.

На урочистому відкритті змагань з вітальним словом виступили: заступник начальника регіонального центру «Інваспорт» - Демчук А.О., директор комунального закладу «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» - Кравчук О.В. та головний суддя змагань – Левчик С.С.

Змагання проводились в особистому заліку, окремо серед чоловіків та жінок.

Переможцями та призерами змагань з шашок стали:

серед чоловіків

І місце – Мачужак Микола

ІІ місце – Мазепа Валерій

ІІІ місце – Дякович Олександр

серед жінок

І місце – Лазутчик Марія

ІІ місце – Слепко Ольга

Переможцями та призерами змагань з бомбаскету стали:

серед чоловіків

І місце – Тарковський Петро

ІІ місце – Фенюк Юрій

ІІІ місце – Червук Сергій

серед жінок

І місце – Кушнірова Тетяна

ІІ місце – Євтушенко Неля

ІІІ місце – Єпік Марія

Переможцями та призерами змагань з дартсу стали:

серед чоловіків

 

І місце – Червук Сергій

ІІ місце – Головатюк Сергій

ІІІ місце – Фенюк Юрій

серед жінок

І місце – Ковба Наталія

ІІ місце – Стахнюк Надія

ІІІ місце – Кушнірова Тетяна

Переможцями та призерами змагань зі стрільби кульової

з пневмвтичної зброї стали:

серед чоловіків

 

І місце – Головатюк Сергій

ІІ місце – Шатєєв Михайло

ІІІ місце – Тарковський Петро

серед жінок

І місце – Грушевська Раїса

ІІ місце – Вишнякова Ніна

ІІІ місце – Ковба Наталія.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Переглядів: 116 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]