Вівторок, 12.12.2017, 05:19

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 885
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Травень » 15 » 13-14.05.2017 р. м. Рівне Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з УОРА та вадами зору, пам’яті ЗТУ Б.Родзяка
13:11
13-14.05.2017 р. м. Рівне Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з УОРА та вадами зору, пам’яті ЗТУ Б.Родзяка

13-14 травня 2017 року у м. Рівне відбувся Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору, пам’яті ЗТУ Б. Родзяка, в якому прийняли участь команди Березнівського, Сарненського, Рокитнівського, Зарічненського районів, Чернігівської, Волинської областей та м. Рівне. Загалом змагалося 80 учасників.

З вітальним словом перед учасниками змагань виступили начальник управління з питань фізичної культури і спорту Рівненської облдержадміністрації – Ліпський Віталій Володимирович, МСУ Родзяк Ігор Борисович та заступник начальника регіонального центру «Інваспорт» - Демчук Андрій Олександрович.

На урочистому відкритті змагань вручили посвідчення кандидата в майстри спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору – Блищик Юлії.

Підведення підсумків серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору проводилось окремо по нозологіям, ваговим категоріям, серед жінок та чоловіків, юнаків та юніорів.

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед жінок стали:

вагова категорія до 41 кг: І місце – Кобилинська Дар’я (м. Рівне);

вагова категорія до 50 кг: І місце – Чубик Любов, КМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Гудачек Марія, МСУ (м. Рівне) ;

вагова категорія до 55 кг: І місце – Самчик Марина (м. Рівне), ІІ місце – Дядечко Олеся (Чернігівська обл.);

вагова категорія до 61 кг: І місце - Скулінець Ніна (Волинська обл.)

вагова категорія до 67 кг: І місце – Данильченко Мирослава (Чернігівська обл.), ІІ місце – Подгорна Тетяна (м. Рівне);

вагова категорія до 73 кг: І місце – Гаврилюк Галина (м. Рівне);

вагова категорія до 79 кг: І місце – Семенюк Любов, МСУМК (м. Рівне).

 

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед чоловіків стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце – Огієнко Дмитро (Чернігівська обл.), ІІ місце - Геч Гордій (Сарненський р-н), ІІІ місце – Катеринич В’ячеслав (м. Рівне);

вагова категорія до 54 кг: І місце – Рожко Василь, КМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Марчук Михайло, КМСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Скивка Руслан (Чернігівська обл.);

вагова категорія до 59 кг: І місце – Шутак Сергій, МСУ (Сарненський р-н), ІІ місце – Смичук Віктор (м. Рівне), ІІІ місце – Іванов Олексій (м. Рівне);

вагова категорія до 65 кг: І місце – Усачик Вадим, КМСУ (Сарненський р-н), ІІ місце – Грицюк Микола (м. Рівне), ІІІ місце – Колесник Ярослав ( Рівне);

вагова категорія до 72 кг: І місце – Мороз Олег (м. Рівне), ІІ місце - Поліщук Дмитро (м. Рівне), ІІІ місце – Максимчук Олексій (м. Рівне);

вагова категорія до 80 кг: І місце – Кожушко Сергій (м. Рівне), ІІ місце – Наливайко Михайло, КМСУ (Сарненський р-н), ІІІ місце – Бандура Володимир (м. Рівне);

вагова категорія до 88 кг: І місце - Головій Віктор (Сарненський р-н);

вагова категорія до 107 кг: І місце – Багнюк Олександр, КМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Сікальський Андрій (м. Рівне), ІІІ місце – Клімов Микола (Березнівський р-н);

вагова категорія понад 107 кг: І місце – Мурашко Олександр, МСУ (м. Рівне).

 

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед юнаків стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце – Михасюк Костянтин (м. Рівне), ІІ місце – Мацієвський Кирило (Чернігівська обл.), ІІІ місце – Матчишин Олександр (м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед юніорів стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце – Сінчук Дмитро (м. Рівне);

вагова категорія до 54 кг: І місце – Усович Роман (Зарічненський р-н);

вагова категорія до 59 кг: І місце – Буткевич Назар (м. Рівне).

 

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору серед жінок стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце - Блищик Юлія, КМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 52 кг: І місце – Чайковська Ольга, ЗМСУ (м. Рівне), ІІ місце - Каплун Ольга, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 56 кг: І місце – Ліценко Анастасія, КМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Матвійчук Світлана (м. Рівне);

вагова категорія до 60 кг: І місце - Галінська Галина, ЗМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Крищук Ольга (м. Рівне);

вагова категорія до 75 кг: І місце – Галушко Марія (Сарненський р-н), ІІ місце - Коробкова Світлана, МСУ (м. Рівне) );

вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Асєєва Ніна (м. Рівне).

 

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору серед чоловіків стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце – Головатчик Руслан, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 60 кг: І місце – Рибак Максим (м. Рівне);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Ткачук Микола (м. Рівне);

вагова категорія до 75 кг: І місце - Миронець Андрій, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Куров Роман, ЗМСУ (м. Рівне), ІІ місце - Набухотний Роман, ЗМСУ (Сарненський р-н), ІІІ місце – Левчик Сергій, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 90 кг: І місце – Дерманський Анатолій, МСУ (м. Рівне), ІІ місце – Головатчик Павло, КМСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Нікітчук Ігор (м. Рівне);

вагова категорія до 100 кг: І місце – Шепель Петро, МСУ (Сарненський р-н);

вагова категорія понад 125 кг: І місце – Ландик Валерій (м. Рівне).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснював регіональний центр «Інваспорт».

Переглядів: 330 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]