Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2016 » Травень » 16 » 14-15.05.2016 р. м. Рівне Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з УОРА та вадами зору,пам’яті ЗТУ Б.Родзяка
10:21

14-15 травня 2016 року у м. Рівне в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся  Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА та  вадами зору, пам’яті ЗТУ Б. Родзяка, в якому прийняли участь  команди Березнівського, Радивилівського, Сарненського, Зарічненського, Млинівського районів, Чернігівської області, м. Київ  та м. Рівне. Загалом змагалося 73 учасника.

З вітальним словом перед учасниками змагань виступили  заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Рівненської облдержадміністрації – Нагорний Петро Васильович та начальник регіонального центру «Інваспорт» - Кучер Віктор Олександрович.

На урочистому відкритті змагань вручили посвідчення Майстра спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору провідним спортсменам Рівненщини – Каплун Ользі, Левчику Сергію, Ковальчуку Володимиру.

Підведення підсумків серед спортсменів з ураженнями ОРА та  вадами зору проводилось окремо по нозологіям, ваговим категоріям, серед жінок та чоловіків.

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору серед жінок стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце – Каплун Ольга, МСУ (м. Рівне), ІІ місце посіла - Чайковська Ольга, ЗМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 56 кг: І місце – Ліценко Анастасія (Березнівський р-н);

вагова категорія до 60 кг: І місце посіла - Галінська Галина, ЗМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Ціздин Уляна, МСУМК (м. Рівне);

вагова  категорія до 67,5 кг: І місце посіла – Матвійчук Світлана  (м. Рівне);

вагова  категорія до 75 кг: І місце посіла – Коробкова Світлана, МСУ  (м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору серед чоловіків  стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце посів – Прудніченков Віктор, МСУ (м. Рівне),                    ІІ місце – Головатчик Руслан, МСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Гричина Олександр (Зарічненський р-н);

вагова категорія до 75 кг: І місце посів – Куров Роман, ЗМСУ (м. Рівне), ІІ місце – Миронець Андрій, МСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Ковальчук Володимир (м. Рівне);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце посів – Набухотний Роман, МСУМК        (Сарненський р-н), ІІ місце – Левчик Сергій, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів – Дерманський Анатолій, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 100 кг: І місце посів – Шепель Петро (Сарненський р-н), ІІ місце - Головатчик Павло, КМСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Зощук Іван (м. Рівне);

вагова категорія до 110 кг: І місце посів – Озарчук Сергій, (м. Рівне).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед жінок стали:

вагова категорія до 41 кг: І місце посіла – Таргоній Оксана (м. Рівне);

вагова категорія до 50 кг: І місце посіла – Чубик Любов, КМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 55 кг: І місце посіла – Гудачек Марія, МСУ (м. Рівне), ІІ місце – Самчик Марина (м. Рівне), ІІІ місце – Кубович Оксана (м. Рівне);

вагова категорія до 61 кг: І місце посіла – Гулійчук Марія (Радивилівський р-н),                     ІІ місце – Песоцька Аліна (м. Київ), ІІІ місце – Дейнеко Тетяна (Зарічненський р-н);

вагова категорія до 67 кг: Подгорна Тетяна (м. Рівне);

вагова категорія до 79 кг: І місце посіла – Семенюк Любов, МСУМК (м. Рівне);

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед чоловіків стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце – Рожко Василь (м. Рівне),  ІІ місце посів – Геч Гордій (Сарненський р-н), ІІІ місце - Барановський Максим, (м. Рівне);

вагова категорія до 54 кг: І місце посів – Федас В’ячеслав (м. Київ), ІІ місце – Хвалько В’ячеслав (Зарічненський р-н), ІІІ місце – Котеюз Михайло ( Березнівський р-н);

вагова категорія до 59 кг: І місце посів – Шутак Сергій (Сарненський р-н), ІІ місце – Марчук Михайло, КМСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Матчук Володимир (м. Рівне);

вагова категорія до 65 кг: І місце посів – Омелянчук Роман (м. Рівне), ІІ місце – Будько Олександр (м. Рівне), ІІІ місце – Колесник Ярослав ( Рівне);

вагова категорія до 72 кг: І місце посів – Поліщук Дмитро (м. Рівне), ІІ місце – Мороз Олег (м. Рівне), ІІІ місце – Бандура Володимир (м. Рівне);

вагова категорія до 80 кг: І місце посів – Кожушко Сергій (м. Рівне), ІІ місце – Наливайко Михайло, КМСУ (Сарненський р-н);

вагова категорія до 88 кг: І місце посів – Новак Роман (м. Рівне), Антонов Руслан         (м. Рівне), ІІІ місце – Головій Віктор (Сарненський р-н);

вагова категорія до 97 кг: І місце посів – Сікальський Андрій (м. Рівне);

вагова категорія до 107 кг: І місце посів – Багнюк Олександр, КМСУ (м. Рівне),                     ІІ місце – Мурашко Олександр, МСУ (м. Рівне), ІІІ місце – Вдовин Михайло, (Млинівський р-н);

вагова категорія понад 107 кг: І місце посів – Гавриш Анатолій (Чернігівска обл.).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед юнаків стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце – Буткевич Назар (м. Рівне), ІІ місце – Сінчук Дмитро (м. Рівне);

вагова категорія до 59 кг: І місце – Шимчук Богдан (Радивилівський р-н).

Переможцями та призерами змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА серед юніорів стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце - Катеринич В’ячеслав (м. Рівне), ІІ місце – Михасюк Костянтин (м. Рівне), ІІІ місце – Матчишин Олександр (м. Рівне).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснював регіональний центр «Інваспорт».

Всі фотографії з даних змагань можна побачити за посиланням: Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу (УОРА, вади зору), пам’яті ЗТУ..

Переглядів: 1039 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2