Вівторок, 24.04.2018, 09:52

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Заходили сьогодні
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 889
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Березень » 20 » 16-18.03.2018 р. м. Львів Відкритий чемпіонат м. Львів з плавання серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору, слуху та РФР
16:35
16-18.03.2018 р. м. Львів Відкритий чемпіонат м. Львів з плавання серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору, слуху та РФР

З 16 по 18 березня 2018 року в місті Львів відбувся Відкритий чемпіонат м. Львова з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху та розумового і фізичного розвитку. Змагання проходили у трьох вікових групах: А – 2002 року народження і старші; В – 2003-2004 років народження та С – 2005 року народження і молодші. В даних змаганнях прийняли участь команди Київської, Полтавської, Закарпатської, Тернопільської, Луганської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей.

 

Спортсмени Рівненської області посіли наступні місця:

50 м. вільний стиль

Ройко Володимир – І місце клас S-2

Базилюк Олег – ІІ місце клас S-4

Михасюк Костянтин – ІІ місце клас S-7

Пюро Володимир – ІІ місце клас S-8

Романуха Ольга – ІІ місце клас S-9

Андрощук Назар – ІІ місце клас S-13

50 м. брас

Базилюк Олег – І місце клас SB-3

Шамрай Андрій – І місце клас SB-5

Ткач Іван – І місце клас SB-9

Ярошик Юрій – І місце клас SB-13

50 м. на спині

Ройко Володимир – І місце клас S-2

Пюро Володимир – І місце клас S-8

Романуха Ольга – І місце клас S-9

Базилюк Олег – ІІ місце клас S-4

Михасюк Костянтин – ІІ місце клас S-7

50 м. батерфляй

Андрощук Назар – І місце клас S-13

100 м вільний стиль

Ройко Володимир – І місце клас S-2

Шамрай Андрій – І місце клас S-6

Романуха Ольга – І місце клас S-9

Ткач Іван – І місце клас S-10

Михасюк Костянтин – ІІ місце клас S-7

Пюро Володимир – ІІ місце клас S-8

100 м. брас

Шамрай Андрій – І місце клас SB-5

Ткач Іван – І місце клас SB-9

Ярошик Юрій – ІІ місце клас SB-13

100 м. на спині

Михасюк Костянтин – І місце клас S-7

Ткач Іван – І місце клас S-10

Пюро Володимир – ІІ місце клас S-8

Романуха Ольга – ІІ місце клас S-9

Андрощук Назар – ІІ місце клас S-13

150 м. комплексне плавання

Базилюк Олег – І місце клас SM-4

200 м. комплексне плавання

Ярошик Юрій – І місце клас SМ-13

Андрощук Назар – ІІІ місце клас SМ-13

400 м. вільний стиль

Ярошик Юрій – ІІ місце клас S-13

 

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

 

Переглядів: 31 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]