Субота, 23.09.2017, 02:52

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 882
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Березень » 19 » 18.03.2017 р. м. Рівне Змагання з шахів у програмі обласної Спаратакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області
07:48
18.03.2017 р. м. Рівне Змагання з шахів у програмі обласної Спаратакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області

      18 березня 2017 року в місті Рівне в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» Рівненської обласної ради відбулися змагання з шахів у програмі обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області, як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та слуху. Змагання проводилися в особистому заліку, окремо серед юнаків та дівчат в двох вікових групах. Загальне керівництво по проведенні та підготовці змагань здійснював комунальний заклад «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради, відзначили кращих медалями та грамотами.

       В змаганнях прийняли участь 28 спортсменів, що представляли райони: Рокитнівський, Млинівський, Здолбунівський, місто Рівне та комунальні заклади Рівненської обласної ради: Острозьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, Клеванську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №1 та Рівненську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу інвалідів.

Чемпіони змагань:

Грищенко Надія (ДЮСШ інвалідів);

Луцик Софія (Клеванська спецшкола-інтернат);

Корнєєва Євгенія (ДЮСШ інвалідів);

Стецюкевич Анастасія (Острозька спецшкола-інтернат)

Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат);

Шеремет Володимир (Рокитнівський р-н);

Вегера Назар (ДЮСШ інвалідів);

Степанчук Давид (Острозька спецшкола-інтернат)

Ажнюк Максим (Острозька спецшкола-інтернат)

 

Призери змагань:

Кобилинська Дар’я (м. Рівне);

Кепін Вікторія (Острозька спецшкола-інтернат);

Таранець Оксана (Острозька спецшкола-інтернат);

Крук Володимир (Рокитнівський р-н);

Мінаєв Павло (Клеванська спецшкола-інтернат);

Лавренчук Костянтин (Острозька спецшкола-інтернат)

Шельчук Дмитро (Острозька спецшкола-інтернат);

Ажнюк Максим (Острозька спецшкола-інтернат)

Переглядів: 172 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]