Четвер, 24.05.2018, 18:36

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Заходили сьогодні
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 890
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Квітень » 19 » 18.04.2018 р. м. Рівне Змагання з легкої атлетики у програмі обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Рівненської області
15:38
18.04.2018 р. м. Рівне Змагання з легкої атлетики у програмі обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Рівненської області

18 квітня 2018 року в м. Рівне (стадіон «Авангард») відбулися змагання з легкої атлетики у програмі обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Рівненської області, як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з вадами слуху, вадами зору, ураженнями опорно-рухового апарату та вадами розумового і фізичного розвитку.

В даних змаганнях брали участь 55 учасників з м. Рівне, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Рокитнівського районів, Клеванських спецшкіл-інтернатів для дітей з вадами зору та розумового і фізичного розвитку, Костопільської спецшколи-інтернату для дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович, директор Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Левчик Сергій Сергійович та головний суддя змагань Трофимчук Микола Володимирович.

Змагання проводились в особистому заліку окремо по класам та по нозологіям серед юнаків та дівчат 2003-2004 рр.н. (старша вікова група) та 2005-2007 рр.н. (молодша вікова група).

За результатами змагань переможцями стали:

Спортсмени з ураженнями ОРА:

Біг – 60 м

молодша вікова група, юнаки Бай Богдан (Зарічненський р-н)

Біг – 100 м

старша вікова група, дівчата – Августін Наталія (Млинівський р-н)

старша вікова група, юнаки – Михайлов Максим (Млинівський р-н)

Біг – 200 м

молодша вікова група, юнаки – Кириловець Олексій (Рокитнівський р-н)

старша вікова група, дівчата – Августін Наталія (Млинівський р-н)

старша вікова група, юнаки – Михайлов Максим ( Млинівський р-н)

Метання м’яча

молодша вікова група, юнаки УОРА – Віднійчук Вадим (Зарічненський р-н)

старша вікова група, юнаки ДЦП – Михасюк Костянтин (КЗ «РОДЮСШІ» РОР)

старша вікова група, юнаки УОРА – Вегера Назар (КЗ «РОДЮСШІ» РОР)

 

Спортсмени з вадами зору:

Біг – 60 м

молодша вікова група, дівчата – Ковалюк Анастасія (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, юнаки – Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг – 100 м

старша вікова група, дівчата – Шульгін Марія (Млинівський р-н)

старша вікова група, юнаки – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг – 200 м

молодша вікова група, дівчата – Ковалюк Анастасія (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, юнаки – Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат)

Метання м’яча

молодша вікова група, юнаки – Мінаєв Павло (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, дівчата – Шульгін Марія (Млинівський р-н)

Стрибки у довжину з розбігу

молодша вікова група, дівчата – Ковалюк Ангеліна (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, юнаки – Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, дівчата – Шульгін Марія (Млинівський р-н)

старша вікова група, юнаки – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат)

 

Спортсмени з вадами слуху:

Біг – 60 м

молодша вікова група, юнаки – Ражик Сергій (Рокитнівський р-н)

Біг – 100 м

старша вікова група, дівчата – Лап’юк Ольга (Острозька спецшкола-інтернат)

старша вікова група, юнаки – Полюх Микола (Острозька спецшкола-інтернат)

Біг – 200 м

молодша вікова група, юнаки – Ражик Сергій (Рокитнівський р-н)

старша вікова група, юнаки – Мазурок Вадим (Острозька спецшкола-інтернат)

Стрибки у довжину з розбігу

старша вікова група, юнаки – Полюх Микола (Острозька спецшкола-інтернат)

 

Спортсмени з вадами РФР:

Біг – 60 м

молодша вікова група, дівчата – Кучерук Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, юнаки – Кухарчук Руслан (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг – 100 м

молодша вікова група, дівчата – Кучерук Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, дівчата – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, юнаки – Масовець Андрій (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг – 200 м

старша вікова група, дівчата – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, юнаки – Котух Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)

Метання м’яча

молодша вікова група, дівчата – Михальчук Катерина (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, юнаки – Котух Євген (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, юнаки – Михальчук Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)

Стрибки у довжину з місця

молодша вікова група, юнаки – Котух Євген (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, дівчата – Михальчук Юлія (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, дівчата – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, юнаки – Котух Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат).

Переглядів: 58 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]