Неділя, 21.10.2018, 05:18

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 890
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Вересень » 18 » 18.09.2018 р. с. Олександрія Рівненського району Змагання у програмі рекреаційного табору серед осіб з інвалідністю
14:57
18.09.2018 р. с. Олександрія Рівненського району Змагання у програмі рекреаційного табору серед осіб з інвалідністю

18 вересня 2018 року у с. Олександрія Рівненського району на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» Рівненської обласної ради відбулись змагання у програмі рекреаційного табору серед осіб з інвалідністю. У даному заході взяли участь 28 осіб з інвалідністю.

В урочистому відкритті змагань взяли участь директор комунального закладу «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» Рівненської обласної ради Кравчук О.В. та заступник начальника комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради Мурін В.В.

Змагання проводились в особистому заліку окремо серед чоловіків та жінок.

 

Переможцями та призерами змагань з шашок стали:

серед чоловіків

І місце – Радисюк Микола

ІІ місце – Сад Володимир

ІІІ місце – Михальчук Ігор

серед жінок

І місце – Каленик Валентина

ІІ місце – Малишевська Любов

ІІІ місце – Семенюк Зінаїда

Переможцями та призерами змагань зі стрільби кульової стали:

серед чоловіків

І місце – Білічук Юрій

ІІ місце – Зань Андрій

ІІІ місце – Бричка Олег

серед жінок

І місце – Малишевська Любов

ІІ місце – Миронець Катерина

ІІІ місце – Стецюк Вікторія

 

Переможцями та призерами змагань з бомбаскету стали:

серед чоловіків

І місце – Зань Андрій

ІІ місце – Романенко Олександр

ІІІ місце – Крот Михайло

серед жінок

І місце – Каленик Валентина

ІІ місце – Стецюк Вікторія

ІІІ місце – Малишевська Любов

Переможцями та призерами змагань з дартсу стали:

серед чоловіків

 

І місце – Білічук Юрій

ІІ місце – Зань Андрій

ІІІ місце – Бричка Олег

серед жінок

І місце – Малишевський Любов

ІІ місце – Семенюк Зінаїда

ІІІ місце – Васільєва Раїса

 

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Переглядів: 43 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]