Четвер, 23.11.2017, 10:10

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 885
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Лютий » 20 » 18-19.02.2017 р. м. Рівне Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору
14:53
18-19.02.2017 р. м. Рівне Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору

         18-19 лютого 2017 року у м. Рівне в приміщенні спортивного клубу „Олімпійські надії”, що знаходиться на вул. Шкільній, буд.33, відбувся чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, в якому прийняли участь команди з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Вінницької, Тернопільської, Харківської, Рівненської областей та м. Київ. Загалом прийняло участь 61 спортсмен.    

            З вітальним словом перед учасниками змагань виступили начальник управління у справах молоді та спорту – Ліпський Віталій Володимирович та заступник начальника регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович та головний суддя змагань – Романкевич Михайло Якович – суддя національної категорії.

            Чемпіонами та призерами даних змагань серед жінок стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце  – Галінська Юлія, МСУМК (Рівнен. обл.), ІІ місце – Білан Валерія (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Фауст Аліна (Рівнен. обл.);       

вагова категорія до 52 кг: І місце – Черняк Інна, МСУМК (Запорізька обл.), ІІ місце – Шумляківська Ірина (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Остапчук Анастасія (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 57 кг: І місце  – Логацька Людмила, МСУ (Рівнен. обл.), ІІ місце – Гаврисюк Анжела, КМСУ (Волинська обл.), ІІІ місце – Басюк Анастасія (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Костенюк Віра (Ів.- Франк. обл.);

вагова категорія до 63 кг: І місце – Гончарук Валерія (Рівнен. обл.), ІІ місце – Павлушенко Світлана (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 70 кг: І місце  – Гусєва Ірина, МСУМК (Рівнен. обл.), ІІ місце – Луцик Софія (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Мамедінова-Гончаренко Емілія (Волинська обл.);

вагова категорія понад 70 кг: І місце – Чепуріна Світлана, МСУМК (Рівнен. обл.), ІІ місце - Юрченко Валерія, КМСУ (м. Київ), ІІІ місце – Олійник Наталія (Терноп. обл.).

         Чемпіонами та призерами даних змагань серед чоловіків стали:

вагова категорія до 50 кг: І місце – Кукса Максим (Рівнен. обл.), ІІ місце – Ничипорук Артур (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Бережний Михайло (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Василюк Віталій (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 55 кг: І місце – Сірко Дмитро (Рівнен. обл.), ІІ місце – Семченко Денис (Харк. обл.), ІІІ місце – Гончаренко Олександр (Волинська обл.), ІІІ місце - Гошій Сятослав (Ів.- Франк. обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце – Шаблій Олександр (Рівнен. обл.), ІІ місце – Оліщук Андрій (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Гарбар Антон (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Єрьоменко Костянтин (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 66 кг: І місце - Хорава Давид, МСУМК (Рівнен. обл.), ІІ місце – Бутенко Андрій, КМСУ (Харк. обл.), ІІІ місце - Бояновський Ігор (Волин. обл.), ІІІ місце – Дехтярьов Ігор (Донецька обл.);

вагова категорія до 73 кг: І місце – Котенко Сергій, МСУМК (Рівнен. обл.), ІІ місце – Мурдза Дмитро (Терноп. обл.), ІІІ місце – Гаврись Євген  (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Забіла Микола (Ів.- Франк. обл.);

вагова категорія до 81 кг: І місце – Косінов Олександр, ЗМСУ (Рівнен. обл.), ІІ місце – Соловей Дмитро, ЗМСУ (м. Київ), ІІІ місце – Перхалюк Володимир, КМСУ (Терноп. обл.), ІІІ місце – Панов Костянтин (Харків. обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів – Назаренко Олександр, МСУМК (Рівнен. обл.), ІІ місце – Телепей Андрій (Волинська обл.), ІІІ місце – Жулінський Віктор (Волинська обл.), ІІІ місце – Юрійчук Сергій (Терноп. обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце – Ільніцький Костянтин (Вінн.обл), ІІ місце – Горобець Василь, КМСУ (Терноп. обл.), ІІІ місце – Семенків Василь (Ів. – Франк. обл.);

вагова категорія понад 100 кг: І місце – Помінов  Олександр, МСУМК (Рівнен. обл.), ІІ місце - Марченко Юрій, КМСУ (Дніпроп. обл.), ІІІ місце – Пляцко Юрій, КМСУ  (Одеська обл.).

         Чемпіони та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

Всі фотографії з даних змагань можна побачити за посиланням: https://goo.gl/photos/914QNxZai7H2ECg9A

Переглядів: 226 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]