Четвер, 23.11.2017, 10:22

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 885
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Лютий » 20 » 18-19.02.2017 р. м. Рівне Відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА та з вадами зору
15:30
18-19.02.2017 р. м. Рівне Відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА та з вадами зору

     18-19 лютого 2017 року. у м. Рівне в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» проходив відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу, серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (УОРА) та з вадами зору в якому взяли участь команди Волинської, Чернігівської областей, Сарненського, Березнівського, Млинівського, районів та м. Рівне. Загалом змагалося 82 учасників.

     На урочистому відкритті змагань був присутній: начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації - Ліпський Віталій Володимирович.

Підведення підсумків серед спортсменів з УОРА та з вадами зору проводилось окремо в нозологіях, у вагових категоріях, серед жінок та чоловіків.

                                Переможцями та призерами у групі серед жінок з вадами зору стали:

  • 48 кг. 1 місце - МСУ Каплун Ольга (м. Рівне);

2 місце – КМСУ Блищик Юлія (м. Рівне);

  • 52 кг. 1 місце - ЗМСУ Чайковська Ольга (м. Рівне);
  • 56 кг. 1 місце - КМСУ Ліценко Анастасія (м. Березне);

2 місце – 3 розряд Ярощук Людмила (м. Рівне);

  • 60 кг. 1 місце – ЗМСУ Галінська Галина (м. Рівне);

2 місце - КМСУ Матвійчук Світлана (м. Рівне);

  • 75 кг. 1 місце – МСУ Коробкова Світлана (м. Рівне);

 

                        Переможцями та призерами у групі серед чоловіків з вадами зору стали:

 

  • 56 кг. 1 місце – МСУ Головатчик Руслан (м. Рівне);

2 місце – Рибак Максим (м. Рівне);

До 67,5 кг. 1 місце – 2 розряд Ткачук Микола (Рівне);

2 місце – Віновєт Назар (м. Рівне);

 

  • 75 кг. 1 місце – ЗМСУ Куров Роман (м. Рівне);

2 місце – МСУ Миронець Андрій (м. Рівне);

  • 82,5 кг. 1 місце – КМСУ Головатчик Павло (м. Рівне);

2 місце – МСУМК Набухотний Роман (м. Сарни);

3 місце – МСУ Левчик Сергій (м. Рівне);

  • 90 кг. 1 місце – МСУ Дерманський Анатолій (м. Рівне);

2 місце – Нікітчук Ігор (м. Рівне);

Понад 125 кг. 1 місце – 2 розряд Ландик Валерій (м. Рівне);

 

                                Переможцями та призерами у групі серед жінок з УОРА стали:

  • 41 кг. 1 місце – Кобилинська Дар’я (м. Рівне);

До 50 кг 1 місце – КМСУ Чубик Любов (м. Рівне);

  • 55 кг. 1 місце – МСУ Гудачек Марія (м. Рівне);

2 місце – 2 розряд Самчик Марина (м. Рівне);

До 67 кг 1 місце – 2 розряд Подгорна Тетяна (м. Рівне);

  • 73 кг. 1 місце – Климець Софія (м. Сарни);

2 місце – Гаврилюк Галина (м. Рівне);

 

                        Переможцями та призерами у групі серед чоловіків з УОРА стали:

До 49 кг 1 місце – 3 розряд Геч Гордій (м. Сарни)

2 місце – Булік Богдан (м. Ковель);

3 місце – Катеринич В’ячеслав (м. Рівне);

До 54 кг 1 місце – КМСУ Марчук Михайло (м. Рівне);

2 місце – 2 розряд Іванов Олексій (м. Рівне);

3 місце – 2 розряд Смик Віталій (м. Сарни);

 

До 59 кг 1 місце – Шутак Сергій (м. Сарни);

2 місце – Остапчук Денис (м. Ковель);

3 місце – Матчук Володимир (м. Рівне);

До 65 кг 1 місце – КМСУ Усачик Вадим (м. Сарни);

2 місце – 2 розряд Гусак Василь (м. Ковель);

3 місце – 3 розряд Яковюк Максим (м. Рівне);

До 72 кг 1 місце – МСУ Бондаренко Максим (м. Ковель);

2 місце – 2 розряд Мороз Олег (м. Рівне);

3 місце – Ковальчук Юрій (смт. Млинів);

До 80 кг 1 місце – КМСУ Кожушко Сергій (м. Рівне);

2 місце – Ліпіч Богдан (м. Ковель);

3 місце – КМСУ Наливайко Михайло (м. Сарни);

До 88 кг 1 місце – 3 розряд Головій Віктор (м. Сарни)

До 97 кг 1 місце – Новак Роман (м. Рівне);

2 місце – Клімов Микола (м. Березне);

До 107 кг 1 місце – КМСУ Багнюк Олександр (м. Рівне);

2 місце – 1 розряд Сікальський Андрій (м. Рівне);

Понад 107 кг 1 місце – 1 розряд Гавриш Анатолій (м. Чернігів);

2 місце – МСУ Мурашко Олександр (м. Рівне)

Всі фотографії з даних змагань можна побачити за посиланням: https://goo.gl/photos/aoCD8XG3uqwqwWr2A

Переглядів: 341 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]