Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2016 » Березень » 21 » 19.03.2016 р. м. Рівне Чемпіонат Рівненської області з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями ОРА та з вадами слуху
09:28

19 березня 2016 року в м. Рівне у приміщенні регіонального центру «Інваспорт»  відбувся чемпіонат Рівненської області з настільного тенісу  серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами слуху.

У даних змаганнях приймали участь  93 спортсменів: Володимирецького, Корецького, Дубенського, Сарненського, Здолбунівського, Зарічненського, Млинівського, Рокитнівського, Костопільського та Острозького районів, м. Острог, м. Кузнецовськ та          м. Рівне. З вітальним словом до учасників змагань виступив начальник регіонального центру «Інваспорт», Заслужений працівник з фізичної культури і спорту України –  Кучер Віктор Олександрович, головний суддя змагань – Пінчук В.Ф. розповів про програму змагань.

В результаті змагань перемогу серед спортсменів з вадами слуху серед жінок здобула – Рижковська Людмила (м. Рівне), II місце посіла – Дячук Інна (м. Рівне)  та III місце виборола – Кашина Наталія (м. Рівне).

Серед чоловіків чемпіоном області з настільного з тенісу став – Белошицький Павло (м. Рівне), II місце виборов –  Юглічек Григорій (м. Рівне), III місце посів – Понік Юрій (м. Сарни).

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на візках перемогу здобув Крамарець Віталій (м. Рівне), ІІ місце посів – Буткевич Петро (м. Рівне).

В результаті змагань серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату серед жінок перемогу здобула – Криворучко Олена (м. Рівне), ІІ місце посіла – Дацюк Катерина (Костопільський р-н), ІІІ місце зайняла –  Герасимчук Наталія (Рокитнівський р-н), серед чоловіків перемогу виборов – Сапіга Михайло (м. Рівне), ІІ місце посів – Пахнюк Олександр (Рокитнівський р-н), та бронзовим призером змагань став – Вдовін Михайло (Млинівський р-н).

В результаті змагань серед жінок з наслідками ДЦП перемогу здобула – Леошик Ірина (м. Рівне), ІІ місце зайняла – Шкадюк Ірина (м. Рівне), ІІІ місце посіла – Крупич Ваннеса (Рокитнівський р-н),  серед чоловіків перемогу здобув – Марчук Михайло (м. Рівне), ІІ місце посів – Білошкурник Юрій (м. Острог), бронзовим призером став – Столярчук Максим (Володимирецький р-н).

Переможці  та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Переглядів: 847 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2