Середа, 18.07.2018, 11:17

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 890
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Травень » 21 » 19-20.05.2018 р. м. Рівне Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з УОРА та вадами зору, памяті ЗТУ Б.Родзяка
09:33
19-20.05.2018 р. м. Рівне Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з УОРА та вадами зору, памяті ЗТУ Б.Родзяка

19-20 травня 2018 року у м. Рівне в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» проходив Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (ОРА) та з вадами зору, пам’яті ЗТУ Бориса Родзяка, в якому взяли участь 69 спортсменів з Волинської, Чернігівської областей, Сарненського, Березнівського, Млинівського, Зарічненського, Корецького районів та м. Рівне.

Під час урочистого відкриття змагань начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович вручив посвідчення кандидата у майстри спорту з пауерліфтингу спортсменам Багнюку Олександру та Іванову Олексію (ураження ОРА), Мурдзі Дмитру та Ландику Валерію (вади зору), посвідчення 1 розряду спортсменам Кобилинській Дар’ї та Ковальчуку Юрію (ураження ОРА).

Переможцями серед спортсменів з вадами зору стали:

серед жінок:

До 48 кг 1 місце – МСУ Каплун Ольга (м. Рівне);

До 52 кг 1 місце – ЗМСУ Чайковська Ольга (м. Рівне);

До 56 кг 1 місце – ЗМСУ Галінська Галина (м. Рівне);

До 75 кг 1 місце – МСУ Коробкова Світлана (м. Рівне);

До 82,5 кг 1 місце – МСУ Асєєва Ніна (м. Рівне).

серед чоловіків:

До 56 кг 1 місце – МСУ Прудніченков Віктор (м. Рівне);

До 60 кг 1 місце – МСУ Головатчик Руслан (м. Рівне);

До 67,5 кг 1 місце – Корнєєв Павло (м. Рівне);

До 75 кг 1 місце – ЗМСУ Куров Роман (м. Рівне);

До 82,5 кг 1 місце – МСУ Миронець Андрій (м. Рівне);

До 90 кг 1 місце – МСУ Дерманський Анатолій (м. Рівне);

До 100 кг 1 місце – МСУ Шепель Петро (Сарненський р-н);

Понад 125 кг 1 місце – Ландик Валерій (м. Рівне).

 

Серед спортсменів з ураженнями ОРА:

серед жінок:

До 41 кг 1 місце – Кобилинська Даря (м. Рівне);

До 55 кг 1 місце – Скулінець Ніна (Волинська обл.);

До 61 кг 1 місце – Самчик Марина (м. Рівне);

До 67 кг 1 місце – Сульжук Діана (м. Рівне);

До 73 кг 1 місце – Гаврилюк Галина (м. Рівне).

серед чоловіків:

До 49 кг 1 місце – Сінчук Дмитро (м. Рівне);

До 54 кг 1 місце – Матчук Володимир (м. Рівне);

До 59 кг 1 місце – МСУ Шутак Сергій (Сарненський р-н);

До 65 кг 1 місце – Усачик Вадим (Сарненський р-н);

До 72 кг 1 місце – Ковальчук Юрій (м. Рівне);

До 80 кг 1 місце – Наливайко Михайло (Сарненський р-н);

До 88 кг 1 місце – Кожушко Сергій (м. Рівне);

До 97 кг 1 місце – Клімов Микола (Березнівський р-н);

До 107 кг 1 місце – Сікальський Андрій (м. Рівне);

Понад 107 кг 1 місце – МСУ Багнюк Олександр (м. Рівне).

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Переглядів: 75 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]