П'ятниця, 16.11.2018, 09:15

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 890
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Жовтень » 23 » 20-21.10.2018 р. м. Рівне Чемпіонат Рівненської області з шашок-64 серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху ва
15:29
20-21.10.2018 р. м. Рівне Чемпіонат Рівненської області з шашок-64 серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху ва

         20-21 жовтня 2018 року в м. Рівне у приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся чемпіонат Рівненської області з шашок-64 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами слуху.

         У даних змаганнях брали участь 100 осіб з інвалідністю з  Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського, Сарненського районів,

м. Дубно, м. Острог та м. Рівне, учні Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, учні Клеванської загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору.

         В  урочистому відкритті змагань взяли участь начальник комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради Демчук Андрій Олександрович та головний суддя змагань Іткін Леонід Борисович. 

         Змагання проводилися в особистому заліку у трьох нозологіях , окремо серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат.

 

Переможцями та призерами змагань серед осіб з вадами слуху стали:

 

серед чоловіків

І місце – Юглічек Григорій (м. Рівне)

II місце – Семенович Роман (м. Рівне)

III місце – Савчук Петро (м. Рівне)

серед жінок

І місце – Меснікович Людмила (м. Рівне)

II місце – Рижковська Людмила (м. Рівне)

ІІІ місце – Пилипей Олександра (учениця Острозької спецшколи-інтернату)

серед юнаків

І місце – Клюйко Денис (учень Острозької спецшколи-інтернату)

II місце – Меснікович Павло(м. Рівне)

III місце – Ражик Сергій (смт Рокитне)

серед дівчат

І місце – Юглічек Анжеліка

ІІ місце – Кірина Людмила

ІІІ місце – Таранець Оксана (усі учні Острозької спецшколи-інтернату).

 

Переможцями та призерами змагань серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату стали:

 

серед чоловіків

І місце – Дубровський Микола (м. Рівне)

ІІ місце – Красноруцький Дмитро (смт Рокитне)

ІІІ місце  – Цицюра Олександр (м. Сарни)

серед жінок

І місце – Никитюк Галина (м. Рівне)

ІІ місце – Рубель Валентина (м. Рівне)

ІІІ місце – Курдюкова Валентина (м. Рівне)

серед юнаків

І місце – Чмерук Назар (м. Сарни)

ІІ місце – Ступницький Іван (м. Рівне)

ІІІ місце – Крук Володимир (смт Рокитне).

 

Переможцями та призерами змагань серед осіб з вадами зору стали:

 

серед чоловіків

 І місце – Жабчик Сергій (м. Рівне)

 ІІ місце – Котяш Григорій (Дубровицький район)

 ІІІ місце – Озарчук Петро (м. Рівне)

серед жінок

І місце  – Наконечна Марія (м. Рівне)

ІІ місце – Матковська Катерина (м. Рівне)

ІІІ місце –  Озарчук Антоніна (м. Рівне)

серед юнаків

 І місце – Асєєв  Костянтин

ІІ місце –  Нюкін Сергій

ІІІ місце – Романюк Роман (усі учні Клеванської спецшколи-інтернату)

серед дівчат

І місце – Іванчик Вікторія

ІІ місце – Новоселецька Лідія (смт Рокитне)

ІІІ місце – Ковалюк Анастасія (усі учні Клеванської спецшколи-інтернату).

 

 Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями. 

Переглядів: 39 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]