П'ятниця, 16.11.2018, 09:17

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 890
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Серпень » 22 » 21.08.2018 р. с. Олександрія Змагання зі стрільби кульової, шашок, дартсу та конкурс з кільцями у програмі рекреаційного табору
09:37
21.08.2018 р. с. Олександрія Змагання зі стрільби кульової, шашок, дартсу та конкурс з кільцями у програмі рекреаційного табору

21 серпня 2018 року у с. Олександрія Рівненського району на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» Рівненської обласної ради відбулись змагання зі стрільби кульової, шашок, дартсу та конкурс з кільцями у програмі рекреаційного табору серед осіб з інвалідністю. У даному заході взяли участь 30 осіб з інвалідністю.

В урочистому відкритті змагань взяли участь заступник начальника комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради Мурін Володимир Валерійович та головний суддя змагань Левчик Сергій Сергійович.

Змагання проводились в особистому заліку окремо серед чоловіків та жінок.

Переможцями та призерами змагань стали:

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

чоловіки

І місце – Косянчук Олексій Іванович

ІІ місце – Зданевич Микола Віталійович

ІІІ місце – Турук Василь Олексійович

жінки

І місце – Мустафаєва Світлана Миколаївна

ІІ місце – Ющук Любов Вікторівна

ІІІ місце – Палько Любов Філаретівна

ШАШКИ

чоловіки

І місце – Зданевич Микола Віталійович

ІІ місце – Подзюбанчук Андрій Володимирович

ІІІ місце – Абрамчук Віктор Васильович

жінки

І місце – Рубель Валентина Іванівна

ІІ місце – Кугаєвська Валентина Ростиславівна

ІІІ місце – Василевич Ольга Антонівна

ДАРТС

чоловіки

І місце – Юхимчук Максим Миколайович

ІІ місце – Гуранський Олександр Володимирович

ІІІ місце – Зданевич Микола Віталійович

жінки

І місце – Красовська Раїса Дмитрівна

ІІ місце – Василевич Ольга Антонівна

ІІІ місце – Рубель Валентина Іванівна

КОНКУРС З КІЛЬЦЯМИ

чоловіки

І місце – Зданевич Микола Віталійович

ІІ місце – Абрамчук Віктор Васильович

ІІІ місце – Горечко Юрій Володимирович

жінки

І місце – Василевич Ольга Антонівна

ІІ місце – Красовська Раїса Дмитрівна

ІІІ місце – Мустафаєва Світлана Миколаївна

 

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Переглядів: 62 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]