Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2015 » Листопад » 30 » 21-28.11.2015 р. м. Егер (Угорщина) Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату
13:41

З 21 по 28 листопада 2015 року в м. Егер (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА.

Крім того, цей чемпіонат Європи мав статус відкритого, тому до змагань були допущені також спортсмени з неєвропейських країн. Саме тому проводився паралельний залік як лише серед спортсменів з Європи так і залік серед усіх учасників змагань.

У змаганнях взяли участь 220 спортсменів з 44 країн світу: України, Польщі, Росії, Угорщини, Греції, Великобританії, Туреччини, Азербайджану, Франції, Сербії, Нідерландів, Китаю, Єгипту, Киргизії, Чилі, Об’єднаних Арабських Еміратів та ін. В даних змаганнях приймала участь національна збірна команда України, в кількості 13 чоловік, до складу якої входить спортсменка Рівненщини: майстер спорту України міжнародного класу – Любов Семенюк

Любов Семенюк на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу у ваговій категорії до 79 кг посіла ІІ місце з результатом 106 кг, з цим же результатом на відкритому чемпіонаті Європи з пауерліфтингу Семенюк Л. посіла ІІІ місце.

Загалом на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу збірна команда України завоювала 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі, посівши 3 командне місце.

На Відкритому чемпіонаті Європи з пауерліфтингу збірна команда України завоювала 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі, посівши 4 командне місце.

Готував провідну рівненську спортсменку до даних змагань заслужений тренер України – Демчук Андрій Олександрович.

Вітаємо Любов Семенюк та її тренера з зайнятими призовими місцями, бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних досягнень!!!

Переглядів: 622 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2