З 23 по 24 травня 2015 року в м. Рівне (стадіон «Авангард») відбувся Чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку.
Відкривав змагання заступник начальника Рівненського регіонального центру Інваспорт, у часник Олімпійських ігор, Заслужений тренер України - Демчук Андрій Олександрович.
В даних змаганнях брали участь команди: Зарічненського, Костопільського, Радивилівського, Здолбунівського, Млинівського, Острозького, Сарненського, Рівненського районів та м. Рівне, всього 50 учасників.
Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.
За результатами змагань спортсмени завоювали такі місця:
Спортсмени з ураженнями ОРА:
Гонки на візках
Чоловіки
І м. – Геч Гордій (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Попок Віталій (м. Рівне)
ІІІ м. – Мурашко Олександр (м. Рівне)
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Хвалько В’ячеслав (Зарічненський р-н.)
ІІ м. – Марчук Михайло (м. Рівне)
ІІІ м. – Скицький Олександр (Сарненський р-н)
Біг – 100 м.
Жінки
І м. – Мирончук Ірина (Радивилівський р-н.)
ІІ м. – Дацюк Катерина (Костопільський р-н)
ІІІ м. – Дейнека Тетяна (Зарічненський р-н)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Скицький Олександр (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Марчук Михайло (м. Рівне)
ІІІ м. – Колесник Ярослав (м. Рівне)
Біг – 200 м.
Жінки
І м. – Мирончук Ірина (Радивилівський р-н.)
ІІ м. – Дейнека Тетяна (Зарічненський р-н)
Біг – 400 м.
Чоловіки
І м. – Данилів Михайло (Зарічненський р-н.)
Біг – 800 м.
Чоловіки
І м. – Хвалько В’ячеслав (Зарічненський р-н.)
ІІ м. – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки (клас F-44)
І м. – Скицький Олександр (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н.)
ІІІ м. – Марчук Михайло (м. Рівне)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки (клас F-46)
І м. – Данилів Михайло (Зарічненський р-н.)
Стрибки у довжину з розбігу
Жінки
І м. – Дацюк Катерина (Костопільський р-н.)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас F-42)
І м. – Міськов Андрій (м. Рівне )
ІІ м. – Хвалько В’ячеслав (Зарічненський р-н.)
ІІІ м. – Прокопчук Сергій (м. Рівне)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас F-44)
І м. – Новак Роман (м. Рівне )
ІІ м. – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н.)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас F-46)
І м. – Хільчишин В’ячеслав (Сарненський р-н.)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас Т-52)
І м. – Мурашко Олександр (м. Рівне)
ІІ м. – Попок Віталій (м. Рівне)
ІІІ м. – Геч Гордій (Сарненський р-н.)
Метання диску
Чоловіки (клас F-42)
І м. – Міськов Андрій (м. Рівне )
ІІ м. – Прокопчук Сергій (м. Рівне)
Метання диску
Чоловіки (клас F-44)
І м. – Новак Роман (м. Рівне )
Метання диску
Чоловіки (клас Т-52)
І м. – Мурашко Олександр (м. Рівне )
Спортсмени з вадами зору:
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Єрьоменко Костянтин (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Виноградов Анатолій (Рівненський р-н.)
ІІІ м. – Оліщук Антон (Рівненський р-н)
Біг – 100 м.
Жінки
І м. – Мельник Ірина (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Асеєва Ніна (м. Рівне)
ІІІ м. – Данілейко Тетяна (м. Рівне)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Єрьоменко Костянтин (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Виноградов Анатолій (Рівненський р-н.)
ІІІ м. – Оліщук Антон (Рівненський р-н)
Біг – 200 м.
Жінки
І м. – Мельник Ірина (Рівненський р-н.)
Біг – 400 м.
Чоловіки
І м. – Саяпін Роман (м. Рівне)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки
І м. – Єрьоменко Костянтин (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Виноградов Анатолій (Рівненський р-н.)
ІІІ м. – Саяпін Роман (м. Рівне)
Стрибки у довжину з розбігу
Жінки (клас Т/F – 13)
І м. – Мельник Ірина (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Данілейко Тетяна (м. Рівне)
Стрибки у довжину з розбігу
Жінки (клас Т/F – 12)
І м. – Асеєва Ніна (м. Рівне)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас Т/F-13)
І м. – Субота Роман (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Шепель Петро (Сарненський р-н.)
ІІІ м. – Грач Юрій (Млинівський р-н.)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас Т/F-12)
І м. – Озарчук Сергій (м. Рівне)
Штовхання ядра
Жінки (клас Т/F-13)
І м. – Данілейко Тетяна (м. Рівне)
Штовхання ядра
Жінки (клас Т/F-12)
І м. – Асеєва Ніна (м. Рівне)
Метання диску
Чоловіки (клас Т/F-12)
І м. – Озарчук Сергій (м. Рівне )
Метання диску
Чоловіки (клас Т/F-13)
І м. – Грач Юрій (Млинівський р-н.)
Спортсмени з вадами РФР:
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Білогуров Олег (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Жученя Олександр (Рівненський р-н.)
ІІІ м. – Юрчук Володимир (Рівненський р-н)
Біг – 100 м.
Жінки
І м. – Холод Оксана (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Римар Надія (Рівненський р-н.)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Жученя Олександр (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Юрчук Володимир (Рівненський р-н.)
ІІІ м. – Кобюк Вадим (Рівненський р-н)
Біг – 200 м.
Жінки
І м. – Холод Оксана (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Римар Надія (Рівненський р-н.)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки
І м. – Білогуров Олег (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Юрчук Володимир (Рівненський р-н.)
ІІІ м. – Жученя Олександр (Рівненський р-н.)
Стрибки у довжину з розбігу
Жінки
І м. – Холод Оксана (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Римар Надія (Рівненський р-н.)
Штовхання ядра
Чоловіки
І м. – Білогуров Олег (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Рудковський Юрій (Млинівський р-н.)
Метання диску
Чоловіки
І м. – Білогуров Олег (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Рудковський Юрій (Млинівський р-н.)
Спортсмени з вадами слуху:
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Демедюк Ігор (Острозький р-н.)
ІІ м. – Смолій Богдан (Острозький р-н.)
ІІІ м. – Семенович Роман (м. Рівне)
Біг – 100 м.
Жінки
І м. – Драганчук Дарина (м. Рівне)
ІІ м. – Абрамович Юлія (Острозький р-н.)
ІІІ м. – Абрамович Ганна (Острозький р-н)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Суниця Максим (м. Рівне)
ІІ м. – Демедюк Ігор (Острозький р-н.)
ІІІ м. – Смолій Богдан (Острозький р-н)
Біг – 200 м.
Жінки
І м. – Драганчук Дарина (м. Рівне)
ІІ м. – Абрамович Юлія (Острозький р-н.)
Біг – 400 м.
Чоловіки
І м. – Суниця Максим (м. Рівне)
Біг – 800 м.
Чоловіки
І м. – Чернецький Андрій (м. Рівне)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки
І м. – Дубарець Андрій (м. Рівне)
ІІ м. – Давидов Альберт (Сарненський р-н.)
ІІІ м. – Демедюк Ігор (Острозький р-н.)
Стрибки у довжину з розбігу
Жінки (клас Т/F – 12)
І м. – Драганчук Дарина (м. Рівне)
ІІ м. – Абрамович Юлія (Острозький р-н.)
ІІІ м. – Рижковська Людмила (м. Рівне)
Штовхання ядра
Чоловіки
І м. – Давидов Альберт (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Чернецький Андрій (м. Рівне)
ІІІ м. – Жученя Василь (Сарненський р-н.)
Штовхання ядра
Жінки
І м. – Абрамович Ганна (Острозький р-н.)
ІІ м. – Рижковська Людмила (м. Рівне)
Метання диску
Чоловіки
І м. – Давидов Альберт (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Понік Юрій (Сарненський р-н)
ІІІ м. – Жученя Василь (Сарненський р-н.)
Метання диску
Жінки
І м. – Абрамович Ганна (Острозький р-н.).
В даному чемпіонаті відзначився - Новак Роман (УОРА, клас F-44), який штовхнув ядро вагою 6 кг. на відстань 11м. 65 см. і виконав норматив кандидата в майстри спорту України.
Також в стрибках у довжину з розбігу - Холод Оксана (ВРФР) з результатом 4 м. 60 м. виконала норматив кандидата в майстри спорту України.
Високий результат показав з бігу – Єрьоменко Костянтин (вади зору) на 100 м. з результатом 11,8 сек. та на 200 м. з результатом 24,3 сек. і виконав норматив І-го спортивного розряду.
|