П'ятниця, 20.10.2017, 11:29

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 883
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Вересень » 25 » 23-24.09.2017 р. м. Рівне Кубок та першість Рівненської області з легкої атлетики серед спортсменів з УОРА, вадами слуху, вадами зору та РФР
15:48
23-24.09.2017 р. м. Рівне Кубок та першість Рівненської області з легкої атлетики серед спортсменів з УОРА, вадами слуху, вадами зору та РФР

З 23 по 24 вересня 2017 року в м. Рівне (стадіон «Авангард») відбувся Кубок та першість Рівненської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку.

В даних змаганнях брали участь команди: Березнівського, Зарічненського, Костопільського, Здолбунівського, Млинівського, Рокитнівського, Сарненського районів, Клеванських шкіл-інтернатів для дітей з вадами зору та розумового і фізичного розвитку, Костопільської школи-інтернату для дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, Острозької школи-інтернату для дітей з вадами слуху та м. Рівного, всього 106 учасників.

З вітальним словом перед учасниками даних змагань виступили заступник директора Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Рівненської обласної ради – Власик І.С. та головний суддя змагань -Трофимчук М.В.

Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат 2003-2007 р.н.

Переможцями Кубку Рівненської області стали:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату:

Перегони на візках

Чоловіки

І м. – Сівак Іван (м. Рівне)

Жінки

І м. – Стахнюк Надія (Березнівський р-н)

Біг – 100 м.

Чоловіки (клас F 44-47)

І м. – Данилів Михайло (Зарічненський р-н.)

Біг – 100 м.

Чоловіки (клас F 37-38)

І м. – Крук Володимир (Рокитнівський р-н)

Біг – 100 м.

Жінки (клас F 44-47)

І м. – Дейнеко Тетяна (Зарічненський р-н)

Біг – 200 м.

Чоловіки

І м. – Пюро Володимир ( РОДЮСШІ)

Біг – 200 м.

Жінки (клас F 44-47)

І м. – Дейнеко Тетяна (Зарічненський р-н)

Біг – 400 м.

Чоловіки

І м. – Усович Роман (Зарічненський р-н.)

Біг – 800 м.

Чоловіки

І м. – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н)

Стрибки у довжину з розбігу

Чоловіки (клас F-37-38)

І м. – Куленко Микола (Рокитнівський р-н)

Чоловіки (клас F 44-47)

І м. – Данилів Михайло (Зарічненський р-н)

Штовхання ядра

Чоловіки (клас F-37-38)

І м. – Куленко Микола (Рокитнівський р-н)

 

 

Штовхання ядра

Чоловіки (клас F-42)

І м. – Ковальчук Юрій (Млинівський р-н)

Штовхання ядра

Чоловіки (клас F-44-47)

І м. – Новак Роман (РОДЮСШІ)

Штовхання ядра

Чоловіки (клас Т-52) на візках

І м. – Мурашко Олександр (м. Рівне)

Штовхання ядра

  • (клас Т-57-58) сидячи

І м. – Міськов Андрій (РОДЮСШІ)

Штовхання ядра

жінки (клас F-37-38)

І м. – Леошик Ірина (м. Рівне)

Штовхання ядра

жінки (клас F-44-47)

І м. – Гаврилюк Галина (м. Рівне)

Метання диску

Чоловіки (клас F-44-47)

І м. – Новак Роман (РОДЮСШІ)

Метання диску

Чоловіки (клас F-57-58)

І м. – Міськов Андрій (РОДЮСШІ)

 

Спортсмени з вадами зору:

Біг – 100 м.

Чоловіки

І м. – Бондарчук Валентин (м. Рівне)

Біг – 100 м.

Жінки

І м. – Вознюк Катерина (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг – 200 м.

Чоловіки

І м. – Бондарчук Валентин (м. Рівне)

Біг – 200 м.

Жінки

І м. – Вознюк Катерина (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг – 400 м.

Чоловіки

І м. – Левчик Сергій (РОДЮСШІ)

Біг – 800 м.

Чоловіки (клас Т-13)

І м. – Бережний Михайло (Клеванська спецшкола-інтернат)

Чоловіки (клас Т-11)

І м. – Мурдза Дмитро (м. Рівне)

Стрибки у довжину з розбігу

Чоловіки

І м. – Кухарчук Тарас (м. Рівне)

Штовхання ядра

Чоловіки (клас Т/F-13)

І м. – Ткачук Микола (РОДЮСШІ)

Штовхання ядра

Жінки (клас Т/F-13)

І м. – Вознюк Катерина (Клеванська школа-інтернат)

 

 

Метання диску

Чоловіки (клас Т/F-12)

І м. – Ткачук Микола (РОДЮСШІ)

Спортсмени з вадами РФР:

Біг – 100 м.

Чоловіки

І м. – Мороз Максим (РОДЮСШІ)

Біг – 200 м.

Чоловіки

І м. – Мороз Максим (РОДЮСШІ)

Штовхання ядра

Чоловіки

І м. – Попік Ростислав (м. Рівне)

Метання диску

Чоловіки

І м. – Рудковський Юрій (Млинівський р-н)

Спортсмени з вадами слуху:

Біг – 100 м.

Чоловіки

І м. – Суниця Максим (м. Рівне)

Біг – 100 м.

Жінки

І м. – Пилипей Олександра (Острозька спецшкола-інтернат)

Біг – 200 м.

Чоловіки

І м. – Суниця Максим (м. Рівне)

Біг – 400 м.

Чоловіки

І м. – Поминчук Денис (Острозька спецшкола-інтернат)

Біг – 800 м.

Чоловіки

І м. – Грабік Тимофій (Здолбунівський р-н)

Стрибки у довжину з розбігу

Чоловіки

І м. – Суниця Максим (м. Рівне)

Стрибки у довжину з розбігу

Жінки

І м. – Пилипей Олександра (Острозька спецшкола-інтернат)

Штовхання ядра

Чоловіки

І м. – Ажнюк Василь (м. Рівне)

Штовхання ядра

Жінки

І м. – Абрамович Ганна (РОДЮСШІ)

Метання диску

чоловіки

І м. – Гаврильчик Віктор (Сарненський р-н)

Метання диску

Жінки

І м. – Саєнко Тетяна (м. Рівне)

Переможцями змагань у першості Рівненської області стали:

Спортсмени з ураженнями ОРА:

Біг 60 м

Юнаки

І м. – Михайлів Максим (Млинівський р-н)

 

Дівчата

І м. – Баша Емілія (Костопільська школа-інтернат)

Біг 100 м.

Юнаки

І м. – Михайлів Максим (Млинівський р-н)

Дівчата

І м. – Августін Наталія (Млинівський р-н)

Метання м’яча

Юнаки (клас 35-38)

І м. – Лисанець Максим (РОДЮСШІ)

Метання м’яча

Юнаки (клас 44-47)

І м. – Леошик Дмитро (Млинівський р-н)

Спортсмени з вадами зору:

Біг 60 м.

Дівчата

І м. – Ковалюк Анастасія (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг 100 м.

Юнаки

І м. – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат)

Стрибок у довжину з розбігу

Юнаки

І м. – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат)

Дівчата

І м. – Луцик Софія (Клеванська спецшкола-інтернат)

Спортсмени з вадами слуху:

Біг 60 м.

Юнаки

І м. – Заборовський Ігор (РОДЮСШІ)

Дівчата

І м. – Стецюкевич Анастасія (РОДЮСШІ)

Біг 100 м.

Дівчата

І м. – Юглічек Анжеліка (РОДЮСШІ)

Стрибок у довжину з розбігу

Юнаки

І м. – Заборовський Ігор (РОДЮСШІ)

Дівчата

І м. – Юглічек Анжеліка (РОДЮСШІ)

 

Спортсмени з ВРФР:

Біг 60 м.

Юнаки

І м. – Білогуров Іван (Клеванська спецшкола-інтернат)

Дівчата

І м. – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг 100 м.

Юнаки

І м. – Михальчук Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)

Дівчата

І м. – Конощук Софія (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг 200 м.

Дівчата

І м. – Кучерук Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

 

 

Стрибок у довжину з розбігу

Юнаки

І м. – Білогуров Іван (Клеванська спецшкола-інтернат)

Стрибок у довжину з місця

Юнаки

І м. – Ващик Едуард (Клеванська спецшкола-інтернат)

Дівчата

І м. – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат).

Переглядів: 95 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]