Вівторок, 12.12.2017, 05:15

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 885
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Лютий » 24 » 24.02.2017 р. м.Рівне Змагання з плавання у програмі обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області
14:22
24.02.2017 р. м.Рівне Змагання з плавання у програмі обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області

        24 лютого 2017 року в плавбасейні Рівненської ДЮСШ №2 проходили змагання з плавання у програмі обласної Спартакіади серед дітей-інвалідів Рівненської області, як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе».    В змаганнях прийняли участь 25 спортсменів.

         На урочистому відкритті змагань з вітальним словом виступили директор КЗ «РОДЮСШІ» РОР Левчик Сергій Сергійович та директор Рівненської ДЮСШ №2 Єфімчук Юрій Васильович.

         Змагання проводилися в особистому заліку, окремо серед юнаків та дівчат в двох вікових групах.  Загальне керівництво по проведенні та підготовці змагань здійснював комунальний заклад «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.

 

Найкращих результатів досягли:

Романуха Ольга, 2003 р.н. (ураження опорно-рухового апарату)

І місце на дистанції 50 м вільним стилем;

І місце на дистанції 50 м батерфляєм;

І місце на дистанції 100 м брасом

Михасюк Костянтин, 2003 р.н. (ураження опорно-рухового апарату)

І місце на дистанції 50 м вільним стилем;

І місце на дистанції 50 м на спині;

І місце на дистанції 100 м вільним стилем

Ткач Іван, 2005 р.н. (ураження опорно-рухового апарату)

І місце на дистанції 50 м брасом;

І місце на дистанції 50 м на спині;

 І місце на дистанції 100 м вільним стилем

Козлюк Євген, 2003 р.н. (вади слуху)

І місце на дистанції 50 м брасом;

І місце на дистанції 50 м на спині;

І місце на дистанції 100 м на спині

Ярошик Юрій, 2003 р.н. (вади зору)

І місце на дистанції 50 м батерфляєм;

І місце на дистанції 50 м брасом;

І місце на дистанції 100 м вільним стилем

Андрощук Назар, 2004 р.н. (вади зору)

І місце на дистанції 50 м на спині;

І місце на дистанції 50 м брасом;

І місце на дистанції 100 м брасом

Грищук Олександр, 2005 р.н. (вади зору)

І місце на дистанції 50 м вільним стилем;

ІІ місце на дистанції 50 м на спині

Макаров Матвій, 2004 р.н. (ураження опорно-рухового апарату)

І місце на дистанції 50 м на спині

 

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Переглядів: 240 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]