Субота, 23.09.2017, 02:59

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 882
Сайт існує

Головна

Головна » 2017 » Березень » 26 » 24-26.03.2017 р. м. Рівне Чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору
15:48
24-26.03.2017 р. м. Рівне Чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору

   

https://goo.gl/photos/sK1jtNHGy7jdB71C7

        З 24 по 26 березня 2017 року в м. Рівне у приміщенні Рівненського регіонального центру «Інваспорт» відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях прийняло участь 60 спортсменів з Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської та Рівненської областей.

         З вітальним словом перед учасниками змагань виступили: начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Ліпський Віталій Володимирович, заступник начальника регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович та головний суддя змагань Колтаков Микола Володимирович – суддя національної категорії.

        На урочистому відкритті змагань Набухотному Роману (Рівненська обл.) та Скоріку Сергію (Дніпропетровська обл.) було вручено посвідчення заслуженого майстра спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору.

        Вперше спортивною федерацією незрячих України за підсумками 2016 року проводився конкурс «Кращий спеціаліст року з пауерліфтингу». Кращі спортсмени, тренери та судді були відзначені дипломами в 4 номінаціях:

    Номінація «Краща спортсменка»
Галінська Галина (Рівненська обл.)
Чайковс
ька Ольга (Рівненська обл.)
Коз
ирева Василиса (Донецька обл.)

    Номінація «Кращий спортсмен»
Куров Роман (
Рівненська обл.)
Скор
ік Сергій (Дніпропетровська обл.)
Романюк Юр
ій (Донецька обл.)

    Номінація «Кращий тренер»
Демчук Андр
ій (Рівненська обл.)
Котляров
Ігор (Донецька обл.)
Фесовец
ь Олександр (Рівненська обл.)

    Номінація «Кращий суддя»
Колтаков
Микола (Сумська обл.)
Кондратенко
Олександр (Рівненська обл.)
Н
іколайчук Валерій (Рівненська обл.)

      Також на урочистому відкритті чемпіонату України традиційно були нагороджені дипломами переможці конкурсу малюнку на тему «Рівненщина паралімпійська», що проводився напередодні змагань серед дітей-інвалідів Рівненщини. Переможцями конкурсу стали:

1. Ліценко Анастасія

2. Поліщук Дмитро

3. Кобилинська Дарина

     

       Підсумки чемпіонату України підводились окремо у вагових категоріях та в абсолютній першості з пауерліфтингу та з жиму лежачи.

           Чемпіонами та призерами з пауерліфтингу серед жінок стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце – Каплун Ольга, МСУ (Рівненська обл.), ІІ місце - Блищик Юлія, КМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 52 кг: І місце – Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.) ;

вагова категорія до 56 кг: І місце – Козирева Василиса, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце - Ліценко Анастасія, КМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце – Матвійчук Світлана (Рівненська обл.)

вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Григор’єва Валентина, МСУ (Донецька обл.), ІІ місце - Ціздин Уляна, МСУМК (Львівська обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце – Коробкова Світлана, МСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місцеБеруашвілі Софо (Львівська обл.), ІІ місце – Олійник Наталія (Тернопільська обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце Асєєва Ніна (Рівненська обл.).

         В абсолютній першості з пауерліфтингу серед жінок чемпіоном та призерами стали:

І місце – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.);

ІІ місце – Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.);

ІІІ місце – Григор’єва Валентина, МСУ (Донецька обл.).

 

          Чемпіонами та призерами з пауерліфтингу серед чоловіків стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце – Шаульський Володимир, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце –Головатчик Руслан, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Антошин Деніс, КМСУ (Донецька обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце – Драний Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце – Костюк Данило, МСУ (Донецька обл.), ІІІ місце – Куцин Сергій, МСУ (Миколаївська обл.);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце – Цвєтков Андрій, МСУ ( Дніпропетровська обл.), ІІІ місце – Ткачук Микола (Рівненська обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце -– Миронець Андрій, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Левчик Сергій, МСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Гречко Вадим, МСУМК (Волинська обл.), ІІ місце – Бабенко Євген, МСУМК (Донецька обл.), ІІІ місце - Набухотний Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце – Гречко Анатолій, ЗМСУ (Волинська обл.), ІІ місце – Дерманський Анатолій, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Нікітчук Ігор (Рівненська обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце – Скорік Сергій, ЗМСУ (Дніпропетровська обл.), ІІ місце – Шепель Петро МСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 110 кг: І місце – Грицаєнко Дмитро, МСУМК (Херсонська обл.), ІІ місце – Бірюк Андрій (Дніпропетровська обл.);

вагова категорія до 125 кг: І місце – Холімінчук В’ячеслав, КМСУ (Миколаївська обл.), ІІ місце - Горобець Василь (Тернопільська обл.), ІІІ місце – Чебанов Ігор (Миколаївська обл.);

вагова категорія понад 125 кг: І місце - Ландик Валерій (Рівненська обл.).

       В абсолютній першості з пауерліфтингу серед чоловіків чемпіоном та призерами стали:

І місце – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.);

ІІ місце – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.);

ІІІ місце – Скорік Сергій, ЗМСУ (Дніпропетровська обл.).

 

         Чемпіонами та призерами з жиму лежачи серед жінок стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце – Каплун Ольга, МСУ (Рівненська обл.), ІІ місце - Блищик Юлія (Рівненська обл.);

вагова категорія до 52 кг: І місце – Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 56 кг: І місце – Козирева Василиса, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце - Ліценко Анастасія, КМСУ (Рівненська обл);

вагова категорія до 60 кг: І місце – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце – Матвійчук Світлана (Рівненська обл.);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце – І місце - Ціздин Уляна, МСУМК (Львівська обл.), ІІ місце – Григор’єва Валентина, МСУ (Донецька обл.) ;

вагова категорія до 75 кг: І місце – Коробкова Світлана, МСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Беруашвілі Софо (Львівська обл.), ІІ місце - Олійник Наталія (Тернопільська обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце Асєєва Ніна (Рівненська обл.).

       В абсолютній першості з жиму лежачи серед жінок чемпіоном та призерами стали:

І місце – Козирева Василиса, ЗМСУ (Донецька обл.) ;

ІІ місце – Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.) ;

ІІІ місце – Ціздин Уляна, МСУМК (Львівська обл.).

          Чемпіонами та призерами з жиму лежачи серед чоловіків стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце – Шаульський Володимир, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце –Головатчик Руслан, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Антошин Деніс, КМСУ (Донецька обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце – Драний Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце – Костюк Данило, МСУ (Донецька обл.), ІІІ місце – Куцин Сергій, МСУ (Миколаївська обл.);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце – Цвєтков Андрій, МСУ (Дніпропетровська обл.), ІІІ місце – Ткачук Микола (Рівненська обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце -– Миронець Андрій, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Корнєєв Павло (Рівненська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Набухотний Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце – Бабенко Євген, МСУМК (Донецька обл.), ІІІ місце - Гречко Вадим, МСУМК (Волинська обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце – Дерманський Анатолій, МСУ (Рівненська обл.) ІІ місце - Гречко Анатолій, ЗМСУ (Волинська обл.), ІІІ місце – Нікітчук Ігор (Рівненська обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце – Скорік Сергій, ЗМСУ (Дніпропетровська обл.), ІІ місце – Шепель Петро МСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 110 кг: І місце – Грицаєнко Дмитро, МСУМК (Херсонська обл.), ІІ місце – Бірюк Андрій (Дніпропетровська обл.);

вагова категорія до 125 кг: І місце – Холімінчук В’ячеслав, КМСУ (Миколаївська обл.), ІІ місце - Горобець Василь (Тернопільська обл.), ІІІ місце - Чебанов Ігор (Миколаївська обл.);

вагова категорія понад 125 кг: І місце - Ландик Валерій (Рівненська обл.).

        В абсолютній першості з жиму лежачи серед чоловіків чемпіоном та призерами стали:

І місце – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.);

ІІ місце - Скорік Сергій, ЗМСУ (Дніпропетровська обл.) ;

ІІІ місце – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.).

Також проводилось нагородження у загальнокомандному заліку:

І місце – Рівненська область;

ІІ місце – Донецька область;

ІІІ місце – Дніпропетровська область.

      Під час змагань спортсмени Рівненщини виконали норматив майстер спорту України, а саме: Блищик Юлія, Ліценко Анастасія та Головатчик Павло.

Готували провідних спортсменів Рівненщини до даних змагань заслужені тренери України –Демчук А.О., Фесовець О.М. та тренери - Полюхович В.О., Левчик С.С., Сударіков В.О.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

       Кращі спортсмени чемпіонату України були відзначені призами від партнерів змагань – компанії-виробника спортивного харчування компанії Рower Рro та «Імперія Спорту» www.empireofsport.com.ua, а також інтернет-магазину одягу та екіпіровки для силових видів спорту Sportfactory.com.ua.

Переглядів: 310 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]