Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2016 » Березень » 27 » 25-27.03.2016 р. м. Рівне Чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору
13:33

25 по 27 березня 2016 року в приміщенні Рівненського регіонального центру «Інваспорт» відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу  серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях прийняло участь 55 спортсменів з 10 областей України – Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Івано-Франківської, Миколаївської,  Тернопільської, Херсонської та Рівненської областей.

З вітальним словом перед учасниками змагань виступили:  начальник  управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації – Ліпський Віталій Володимирович, в.о. начальника навчально-спортивного відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», президент спортивної федерації незрячих України - Жильцова Любов Василівна та начальник регіонального центру «Інваспорт» Кучер Віктор Олександрович.

На урочистому відкритті змагань були підведені підсумки конкурсу малюнку на тему «Пауерліфтинг - спорт мужніх», що  проводився протягом місяця до початку змагань серед спортсменів-інвалідів Рівненщини, які займаються паурліфтингом. Всі учасники даного конкурсу були нагороджені подяками, а переможці – дипломами.

Підсумки чемпіонату України підводились окремо у вагових категоріях та в абсолютній першості з пауерліфтингу та  з жиму лежачи.

Чемпіонами та призерами з  пауерліфтингу  серед  жінок  стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце посіла – Каплун Ольга, КМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 52 кг: І місце посіла – Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 56 кг: І місце посіла –  Ліценко Анастасія  (Рівненська обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посіла – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце – Григор’єва Валентина, МСУ (Донецька обл.), ІІІ місце – Нємцева Яна (Дніпропетровська обл.);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце посіла – Ціздин Уляна МСУМК (Рівненська-Львівська обл.), ІІ місце – Прудніченкова Ольга, КМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце посіла – Коробкова Світлана, МСУ (Рівненська обл.), ІІ місце- Синьовська Ганна, КМСУ (Львівська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце посіла – Олійник Наталія (Тернопільська обл.).

Чемпіонами та призерами  в абсолютній першості з  пауерліфтингу  серед  жінок  стали:

1 місце – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.);

2 місце – Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.);

3 місце –  Григор’єва Валентина, МСУ (Донецька обл.).

Абсолютною чемпіонкою  з  пауерліфтингу  серед юніорок стала Григор’єва Валентина, МСУ (Донецька обл.).

Чемпіонами та призерами  з  пауерліфтингу   серед  чоловіків  стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце – Шаульський Володимир, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце  – Куцин Сергій,МСУ (Миколаївська обл.), ІІІ місце – Костюк Данило, КМСУ (Донецька обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посів – Драний Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.),  ІІ місце – Голуб Олег (Івано-Франківська обл.);

вагова категорія до 67,5 кг:  І місце посів  – Куруоглу Володимир, МСУ (Запорізька обл.), ІІ місце – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІІ місце – Саяпін Роман (Рівненська обл.)

вагова категорія до 75 кг: І місце посів – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська  обл.), ІІ місце -Бабенко Євген, МСУМК (Донецька обл.), ІІІ місце – Миронець Андрій , МСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце посів – Набухотний Роман, МСУМК (Рівненська  обл.), ІІ місце – Гречко Вадим, МСУМК (Волинська обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів – Гречко Анатолій, ЗМСУ (Волинська обл.), ІІ місце -Дерманський Анатолій, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Голобоков Ярослав, МСУ (Запорізька обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце посів – Скорік Сергій, МСУМК (Дніпропетровська обл.), ІІ місце – Головатчик Павло, КМСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Бірюк Андрій (Дніпропетровська обл.);

вагова категорія до 110 кг: І місце посів – Грицаєнко Дмитро, МСУМК (Херсонська обл.), ІІ місце – Чебанов Ігор, МСУ (Миколаївська обл.);

вагова категорія до 125 кг: І місце посів – Горобець Василь (Тернопільська обл.).

Чемпіонами та призерами  в абсолютній першості з  пауерліфтингу  серед чоловіків  стали:

1 місце – Куруоглу Володимир, МСУ (Запорізька обл.);

2 місце – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.);

3 місце –  Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.).

Абсолютним чемпіоном  з  пауерліфтингу  серед юніорів став Миронець Андрій, МСУ (Рівненська обл.).

Чемпіонами та призерами з жиму лежачи  серед  жінок  стали:

вагова категорія до 52 кг: І місце посіла – Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце –Григор’єва Наталія (Донецька обл.);

вагова категорія до 56 кг: І місце посіла –  Ліценко Анастасія  (Рівненська обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посіла – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.),  ІІ місце – Григор’єва Валентина, МСУ (Донецька обл.), ІІІ місце – Нємцева Яна (Дніпропетровська обл.);

Абсолютною чемпіонкою з жиму лежачи  серед  жінок  стала Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.).

Абсолютною чемпіонкою з жиму лежачи  серед юніорок стала Григор’єва Наталія (Донецька обл.).

Чемпіонами та призерами з жиму лежачи  серед чоловіків  стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце – Шаульський Володимир, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце – Куцин Сергій,МСУ (Миколаївська обл.), ІІІ місце – Головатчик Руслан, МСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 67,5 кг:  І місце посів  – Куруоглу Володимир, МСУ (Запорізька обл.), ІІ місце – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІІ місце – Саяпін Роман (Рівненська обл.)

вагова категорія до 75 кг: І місце посів – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська  обл.), ІІ місце-Бабенко Євген, МСУМК (Донецька обл.), ІІІ місце – Ковальчук Володимир (Рівненська обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів – Гречко Анатолій, ЗМСУ (Волинська обл.), ІІ місце-Дерманський Анатолій, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Голобоков Ярослав, МСУ (Запорізька обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце посів – Головатчик Павло, КМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце – Бірюк Андрій (Дніпропетровська обл.),ІІІ місце – Шепель Петро, МСУ (Рівненська обл.);

Абсолютним чемпіоном з жиму лежачи  серед чоловіків  став Куруоглу Володимир, МСУ (Запорізька обл.).

Абсолютним чемпіоном з жиму лежачи  серед юніорів  став Ковальчук Володимир (Рівненська обл.).

На чемпіонаті України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору 2 спортсмени виконали норматив майстер спорту України міжнародного класу, а саме: Миронець Андрій (Рівненська обл.) і Григор’єва Валентина (Донецька обл.) та 3 спортсмени виконали норматив майстер спорту України, а саме: Каплун Ольга (Рівненська обл.), Ковальчук Володимир (Рівненська обл.) і Левчик Сергій (Рівненська обл.).

На даних змаганнях було встановлено 10 рекордів України, зокрема Коробкова Світлана (Рівненська обл.) встановила 3 рекорди,  Куруоглу Володимир (Запорізька обл.) – 2 рекорди, Куров Роман (Рівненська обл.) - 1 рекорд, Набухотний Роман (Рівненська обл.) – 1 рекорд, Ціздин Уляна (Рівненська-Львівська обл.) – 1 рекорд, Гречко Вадим (Волинська обл.) -1 рекорд та Скорік Сергій (Дніпропетровська обл.) – 1 рекорд України.

Готували провідних спортсменів Рівненщини до даних змагань  заслужені тренери України –Демчук А.О., Фесовець О.М., Коверза М.М. та тренери - Полюхович В.О., Левчик С.С.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Чемпіони та призери  в абсолютній першості також були нагороджені цінними подарунками від спонсорів: вітчизняного виробника спортивного харчування компанії Рower Рro і інтернет-магазину одягу та екіпіровки для силових видів спорту Sportfactory.com.ua.

Всі фотографії з даних змагань можна побачити за посиланням:  ЧУ з пауерліфтингу (зір)_2016

Переглядів: 1568 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/3