Вівторок, 24.04.2018, 09:53

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Заходили сьогодні
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 889
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Березень » 28 » 27.03.2018 р. м.Острог Змагання з пляжного волейболу в програмі обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Рівненської області (слух)
11:57
27.03.2018 р. м.Острог Змагання з пляжного волейболу в програмі обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Рівненської області (слух)

27 березня 2018 року в місті Острог на базі комунального закладу «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради відбулися змагання з пляжного волейболу в програмі обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Рівненської області, як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з вадами слуху. Змагання проходили серед юнаків та дівчат 2003 – 2007 років народження. В змаганнях прийняли участь 24 дитини з інвалідністю з міст Рівне та Вараш, Здолбунівського району, Рівненського обласного осередку Спортивної федерації глухих України, Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів.

Під час урочистого відкриття змагань з вітальним словом виступили: начальник регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович, директор Рівненської обласної ДЮСШ інвалідів Левчик Сергій Сергійович та директор Острозької ЗОШ інтернат Лебідь Галина Василівна.

В результаті змагань місця визначились таким чином:

Серед дівчат

І місце посіла команда РОДЮСШІ №1:

  1. Юглічек Анжеліка
  2. Рудяк Руслана

ІІ місце посіла команда РОДЮСШІ №2:

  1. Суниця Дарина
  2. Золотнюк Анжела

ІІІ місце посіла команда Острозької спеціальної ЗОШ-інтернат:

  1. Лапюк Ольга
  2. Кушнір Ірина

Серед юнаків

І місце посіла команда РОДЮСШІ №1:

  1. Мазурок Вадим
  2. Полюх Микола

ІІ місце посіла команда Острозької спеціальної ЗОШ-інтернат:

  1. Ажнюк Максим
  2. Василевич Родіон

ІІІ місце посіла команда РОДЮСШІ №2:

  1. Барабаш Василь
  2. Ажнюк Дмитро

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

Переглядів: 23 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]