Середа, 18.07.2018, 11:17

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Увійти
Соц. мережі
Міні чат
Статистика

Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 890
Сайт існує

Головна

Головна » 2018 » Липень » 2 » 28-30.06.2018 р. м. Бахмут (Донецька обл.) Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами РФР
13:31
28-30.06.2018 р. м. Бахмут (Донецька обл.) Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами РФР

З 28 по 30 червня 2018 року у м. Бахмут (Донецька обл.) проходив Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

У даних змаганнях брали участь спортсмени з 23 областей України та м. Київ. Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.

Збірну команду Рівненської області репрезентували 8 спортсменів, які вибороли наступні призові місця:

 

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

 

Штовхання ядра

І місце – Хільчишин В’ячеслав (учасник АТО), клас F – 46, тренер Фесовець О.М.

Біг на 400 м

І місце – Августін Наталія, клас T – 35, тренер Коваленко В.С.

 

Спортсмени з вадами зору

 

Біг на 200 м

І місце – Бондарчук Валентин, клас Т – 13, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 800 м

І місце – Левчик Сергій, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Станко С.О.

Метання спису

І місце – Субота Роман, клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Стрибки у довжину

І місце – Бондарчук Валентин, клас Т – 13, тренер Трофимчук М.В.

ІІ місце – Ткачук Микола, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Біг на 100 м

ІІ місце – Бондарчук Валентин, клас Т – 13, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 400 м

ІІ місце – Левчик Сергій, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Станко С.О.

Метання диску

ІІІ місце – Субота Роман, клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Штовхання ядра

ІІІ місце – Ткачук Микола, клас Т – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

 

Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку

 

Стрибки у довжину

ІІІ місце – Холод Оксана, клас Т – 20, тренер Трофимчук М.В. – виконала норматив Майстра спорту України.

Біг на 200 м

ІІІ місце – Холод Оксана, клас Т – 20, тренер Трофимчук М.В.

Біг на 400 м

ІІІ місце – Холод Оксана, клас Т – 20, тренер Трофимчук М.В.

 

 

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!!!

Переглядів: 28 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]