КАБІНЕТ СПОРТИВНОГО ПСИХОЛОГА - Форум
Середа, 18.01.2017, 23:03

Рівненський "ІНВАСПОРТ"

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Тестовый раздел » Форум » КАБІНЕТ СПОРТИВНОГО ПСИХОЛОГА (Інтерактивне спілкування зі спортивним психологом)
КАБІНЕТ СПОРТИВНОГО ПСИХОЛОГА
AllaSpPsyДата: Четвер, 27.12.2012, 11:22 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Модераторы
Статус: Офлайн

Шановні відвідувачі!
Вітаю Вас на психологічній сторінці сайту Рівненського облцентру «Інваспорт».

Хто такий спортивний психолог?
Спортивний психолог відрізняється від інших фахівців психології тим, що потрібно не тільки розбиратися в психологічних особливостях характеру спортсмена, а й вміти налаштувати його на переможний лад. Яким би великим не був спортсмен, йому, як і простим смертним, потрібна людина, на чиє плече він зміг би спертися у важку хвилину. Звичайно, такі відносини не виникають раптово. Вони можливі тільки за умови повної довіри, а її треба заслужити. Я готова до цього. Мені хочеться бути для Вас корисною, щоб Ви відчували підтримку, бути Вашим помічником, консультантом, порадником. Іноді бувають ситуації, коли потрібна допомога психолога, але не завжди є можливість приїхати до нас в «Інваспорт». Звичайно, важко вирішувати проблеми дистанційно. Але я сподіваюсь, що інформація, яку Ви отримаєте від мене, допоможе Вам вирішити хоча б деякі з них.
Якщо Вам потрібна індивідуальна зустріч зі спортивним психологом (для консультації, діагностики чи просто виговоритись), звертайтесь в Облцентр «Інваспорт», що знаходиться за адресою м.Рівне, вул.Поштова, 5.

Надіюсь, що Ви приємно та з користю будете проводити час на психологічній сторінці нашого сайту.

З повагою, спортивний психолог Шельчук Алла Олександрівна

Повідомлення відредагував AllaSpPsy - Четвер, 27.12.2012, 11:23

Форум » Тестовый раздел » Форум » КАБІНЕТ СПОРТИВНОГО ПСИХОЛОГА (Інтерактивне спілкування зі спортивним психологом)
Сторінка 1 з 11
Пошук: