Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2020 » Лютий » 3 » 01-02.02.2020 р. м.Слов’янськ Донецької області ХІІ відкритий турнір з плавання серед дітей з інвалідністю на призи Героя України В.Смірнова
14:32

З 01 по 02 лютого 2020 року в місті Слов’янськ Донецької області в плавальному басейні комунального закладу «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов'янська» відбувся ХІІ відкритий турнір з плавання серед дітей з інвалідністю (вади зору, слуху та ураження опорно-рухового апарату) по програмі Спартакіади Донецької області «Повір у себе» на призи Героя України, Заслуженого майстра спорту України Віктора Смирнова.

У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з Донецької (м.Слав'янськ, м. Соледар), Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської областей та міста Києва.

Наші плавці дуже вдало виступили на змаганнях та здобули такі місця:

1. Михасюк Костянтин (м. Рівне) виборов срібні нагороди на дистанціях 50 м вільний стиль, 50 м на спині, 100 м вільний стиль, 100 м на спині;
  2. Макаров Матвій (м. Вараш) виборов золоті нагороди на дистанціях 50 м вільний стиль, 50 м на спині, 100 м на спині, а також виборов друге місце на дистанції 50 м батерфляй;
  3. Богуцький Ігор (м. Рівне) виборов перше місце на дистанції 100 м на спині, срібну нагороду на дистанції 50 м на спині, третє місце на дистанції 50 м вільний стиль, а також посів 4 місце на дистанції 50 м батерфляй;
  4. Козлюк Євген (м. Рівне) виборов перше місце на дистанції 50 м брас, дві срібні медалі на дистанціях 50 м на спині та 100 м на спині;
  5. Гордійчук Вадим (м. Рівне) виборов перше місце на дистанції 50 м брас, треті місця на дистанціях 50 м батерфляй, 100 м брас, 200 м комплексне плавання.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Переглядів: 412 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1