Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2011 » Квітень » 13 » 01-10.04.2011 року м. Анталія (Туреччина) Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору.
11:14

З 01 по 10 квітня 2011 року в м. Анталія  (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях взяли участь представники 10 країн світу, у тому числі й збірна команда України, до складу якої входять спортсмени Рівненщини: майстри спорту міжнародного класу – Ольга Чайковська, Галина Галінська, Роман Куров, Роман Набухотний, та Заслужені тренери України Андрій Демчук та Олександр Фесовець.

Ольга Чайковська  у ваговій категорії до 48 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 267,5 кг та встановила два нові рекорди світу: тяга станова – 125 кг, сума триборства – 267,5 кг.

Галина Галінська у ваговій категорії до 60 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 360 кг , посіла І місце в абсолютній першості та встановила два нові рекорди світу; тяга станова – 160 кг, сума триборства – 360 кг.

Роман Куров у ваговій категорії до 67,5 кг посів І місце в сумі триборства з результатом 648 кг, ІІІ місце в абсолютній першості та встановив чотири нові рекорди світу: присідання – 242,5 кг, жим лежачи – 155,5 кг, тяга станова – 250 кг, сума триборства – 648 кг.

Роман Набухотний у ваговій категорії до 75 кг посів 5 місце в сумі триборства з результатом 597,5 кг.

Збірна команда України у загальному заліку посіла третє командне місце поступившись командам Ірану т а Росії.

Загалом на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору збірна команда України завоювала 5 золотих, 5 срібних та 1 бронзову медаль встановивши 13 рекордів світу. З цих досягнень, рівненським спортсменам належать: 3 золотих медалі та 8 рекордів світу.

Також з  01 по 10 квітня 2011 року в м. Анталія  (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях взяли участь представники 38 країн світу, близько 300 учасників, серед них брала участь й збірна команда України до складу якої увійшли спортсмени Рівненщини: Наталія Ніколайчик, Юлія Галінська, Олександр Помінов, Давид Хорава, Олександр Косінов та Заслужений тренер України - Михайло Романкевич.

Юлія Галінська - учасниця Параолімпійськихігор (2008 р.) майстер спорту України у ваговій категорії до 48 кг посіла 5 місце в особистому заліку.

Наталія Ніколайчик - майстер спорту України міжнародного у ваговій категорії до 52 кг здобула срібну медаль чемпіонату світу.

Олександр Косінов - майстер спорту України міжнародного у ваговій категорії до 81 кг здобув золоту медаль чемпіонату світу.

Олександр Помінов - учасник Параолімпійських ігор (2008 р.), майстер спорту України міжнародного у ваговій категорії до 90 кг посів в особистому заліку 5 місце та 3 місце у командному заліку.

Збірна команда України у загальному заліку посіла 3 командне місце поступившись командамРосії та Азербайджану.

13 квітня в м. Рівне у приміщенні спортивного клубу «Олімпійські Надії» було проведено урочисте вітання наших чемпіонів. На цьому спортивному святі були присутні: голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ, голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Володимир Гуділін, голова Національного Олімпійського комітету України у Рівненській області Микола Петренчук та начальник облцентру «Інваспорт» Віктор Кучер.

Спортсменам та їх тренерам вони вручили сертифікати на грошові винагороди. Натомість від голови національного олімпійського комітету України Сергія Бубки за сприяння у розвитку олімпійського спорту керівництву області  вручили ювілейні монети.

Завершили це свято показові виступи спортсменів спортивного клубу "Олімпійські надії".

Переглядів: 1664 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0