Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2012 » Липень » 13 » 01-10.07.2012 р. в м. Орландо (штат Флорида, США) Чемпіонат Світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору.
10:49

З 01 по 10 липня 2012 р. в м. Орландо (штат Флорида, США) відбувся чемпіонат Світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях взяли участь представники 15 країн Світу. В даних змаганнях приймала участь збірна команда України до складу якої входять спортсмени Рівненщини: майстри спорту України міжнародного класу –  Ольга Чайковська, Галина Галінська  та  Роман Куров.

Ольга Чайковська у ваговій категорії до 48 кг  посіла І місце в сумі триборства з результатом 302,5 кг та І місце з жиму лежачи, встановила чотири нові  рекорди Світу.

Галина Галінська у ваговій категорії до 60 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 358,5 кг та І місце з жиму лежачи, встановила два нові рекорди Світу.

Роман Куров у ваговій категорії до 67,5 кг посів І місце в сумі триборства з результатом  677,5 кг та І місце з жиму лежачи, встановив два нові рекорди Світу.

Чоловіча збірна команда України у загальному заліку посіла 2 командне місце в триборстві та з жиму лежачи, поступившись команді Ірану.

Жіноча збірна команда України у загальному заліку посіла 3 командне місце в триборстві та з жиму лежачи, поступившись командам Туреччини та Росії.

Загалом на чемпіонаті Світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору збірна команда України завоювала 5 золотих, 2 срібних, 2 бронзові  медалі та 5 золотих, 2 срібних, 1 бронзову медалі  з жиму лежачи, встановивши 12 рекордів Світу, з яких рівненські інваліди – спортсмени вибороли 3 золоті нагороди з пауерліфтингу та 3 золотих нагороди з жиму лежачи, встановили 8 рекордів Світу.

Готували спортсменів до даних змагань заслужені тренери України –Андрій Демчук та Олександр Фесовець.
Переглядів: 1405 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0