Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2015 » Лютий » 6 » 02-03.02.2015 р. мю Рівне Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.
12:15

02-03 лютого 2015 року в приміщенні спортивного клубу „Олімпійські надії”, що знаходиться у приміщенні СТП „Україна”, за адресою: вул. Шкільна, буд.33, відбувся чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, в якому прийняли участь команди з Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Рівненської областей та м. Київ. Загалом прийняло участь 57 спортсменів.

У змаганнях приймали  участь члени збірної Паралімпійської  команди України, чемпіони Європи та світу.

З вітальним словом перед учасниками змагань виступили начальник управління у справах молоді та спорту РОДА – Ліпський Віталій Володимирович, голова відділення НОК в Рівненській області – Петренчук Микола Васильович та начальник регіонального центру «Інваспорт» Кучер Віктор Олександрович.

Чемпіонами та призерами даних змагань серед жінок стали:

вагова категорія до 44 кг: І місце посіла – Білан Валерія (Рівнен. обл.), ІІ місце – Шумляківська Ірина (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Остапчук Анастасія (Рівнен. обл.) ;

вагова. категорія до 48 кг: І місце посіла – Галінська Юлія (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 52 кг: І місце посіла – Ніколайчик Наталія (Рівнен. обл.), ІІ місце – Логацька Людмила (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 57 кг: І місце посіла – Черняк Інна (Запоріз. обл.), ІІ місце – Павлушенко Світлана (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Басюк Анастасія (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 63 кг: І місце посіла – Гаврисюк Анжела (Волин. обл.), ІІ місце – Лобач Катерина (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Гусєва Ірина (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 70 кг: І місце посіла – Чепуріна Світлана (Рівнен. обл.), ІІ місце –Павлушенко Ізабелла (Рівнен. обл.);

вагова категорія понад 70 кг: І місце посіла – Юрченко Валерія (Харк. обл.), ІІ місце – Олійник Наталія (Терноп. обл.).

Чемпіонами та призерами даних змагань серед чоловіків стали:

вагова категорія до 50 кг: І місце посів – Сірко Дмитро (Рівнен. обл.), ІІ місце – Кукса Максим (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Наглюк Володимир (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 55 кг: І місце посів – Лаврюк Ростислав (Рівнен. обл.), ІІ місце – Крам Василь (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посів – Бунін Володимир (Харк. обл.), ІІ місце – Шаблій Олександр (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Михайлицький Володимир (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Єрьоменко Костянтин (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 66 кг: І місце посів - Харава Давид (Дніпр.- Рівнен. обл.), ІІ місце –   Бутенко Андрій (Харк. обл.), ІІІ місце – Семенюк Роман (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Субота Роман (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 73 кг: І місце посів – Соловей Дмитро (м. Київ), ІІ місце – Гаврись Євген (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Котенко Сергій (Київська обл.), ІІІ місце – Уруський Леон (Терноп. обл.);

вагова категорія до 81 кг: І місце посів – Косінов Олександр (Рівнен. обл.), ІІ місце – Юркевич Ігор (Терноп. обл.), ІІІ місце – Гаврилюк Ілля (Рівнен. обл..), ІІІ місце – Опалько Олександр (Рівнен. обл..);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів – Назаренко Олександр (Рівнен. обл.), ІІ місце – Довгалець Валерій (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Феш Микола (Терноп. обл.), ІІІ місце – Бердар Микола (Ів.-Франк. обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце посів – Помінов Олександр  (Рівнен. обл.), ІІ місце – Мороз Богдан (Ів.-Франк. обл.), ІІІ місце – Пляцко Юрій (Одеська обл.);

вагова категорія понад 100 кг: І місце посів – Марченко Юрій (Дніпроп. обл.), ІІ місце –Озарчук Сергій (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Горобець Василь (Терноп. обл.)

Адміністрація регіонального центру «Інваспорт» та КЗ «РОДЮСШІ» вітає чемпіонів та призерів змагань та їх тренерів: ЗТУ Романкевича М.Я., ЗТУ Качковську І.К., ЗТУ Мошковського А.Л., Помінова О.М.

Бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних досягнень!

Переглядів: 966 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0