Сайт існує

Головна

Головна » 2010 » Грудень » 5 » 02.12.2010 р. м. Рівне XVІ шахово-шашковий фестиваль, присвячений Міжнародному Дню інвалідів.
18:20

02 грудня 2010 року в м. Рівне у приміщенні облцентру «Інваспорт» відбувся XVІ шахово-шашковий фестиваль, присвячений Міжнародному Дню інвалідів. У даних змаганнях взяло участь 54 спортсмени з нозологій: з порушеннями ОРА, вадами зору та вадами слуху. Серед них були  спортсмени: Сарненського, Костопільського, Млинівського, Рівненського районів, вихованці Клеванської загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору, вихованці Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху  та  м. Рівне.

О 10.30 год. відбулася урочиста церемонія відкриття змагань. З вітальним словом до учасників звернулися начальник облцентру «Інваспорт»- Кучер Віктор Олександрович та головний суддя – Юсин Віктор Гордійович.

Змагання проводилися між збірними командами з нозологій, склад кожної команди з шахів – 9 чол. та шашок – 9 чол. Всього 18 чол. від нозології.

Переможцями у змаганнях з шашок стали спортсмени з вадами зору,   II місце посіли спортсмени з вадами слуху, III місце вибороли спортсмени з порушеннями ОРА.

Переможцями у змаганнях з шахів стали спортсмени з вадами слуху, II місце посіли спортсмени з вадами зору, III місце зайняли спортсмени з порушеннями ОРА.

Переможцями у XVІ шахово-шашковому фестивалі стала збірна команда з вадами зору, II місце зайняла збірна команда з вадами слуху,         IIІ  місце посіла збірна команда з порушеннями ОРА.

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями та кубками.
Переглядів: 1169 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 1.0/1