Сайт існує

Головна

Головна » 2014 » Грудень » 4 » 02.12.2014 р. м. Рівне XX шахово-шашковий фестиваль, присвячений Міжнародному Дню інвалідів серед спортсменів з ПОРА, вадами зору та слуху.
21:03

02 грудня 2014 року в м. Рівне у приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся XX шахово-шашковий фестиваль, присвячений Міжнародному Дню інвалідів серед спортсменів з порушеннями ОРА, вадами зору та слуху. Змагання проводилися між збірними командами 3 нозологій, склад кожної команди з шахів – 9 чол. та шашок – 9 чол.  У даних змаганнях прийняло  участь 54 спортсмена. Серед них були  спортсмени: Сарненського та Млинівського районів, вихованці Клеванської загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору, вихованці Острозької загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами слуху, вихованці Костопільської загальноосвітньої школи-інтернату  для дітей з наслідками ДЦП та  м. Рівне.

З вітальним словом до учасників звернувся заступник начальника   регіонального центру «Інваспорт» - Демчук Андрій Олександрович.         Переможцями у змаганнях з шашок стали спортсмени з вадами зору, ІI місце посіли спортсмени з вадами слуху, III місце вибороли спортсмени з порушеннями ОРА.

Переможцями у змаганнях з шахів стали спортсмени з вадами слуху,      II місце посіли спортсмени з вадами зору, ІІІ місце посіла команда спортсменів з порушеннями ОРА.

Абсолютними переможцями у XX шахово-шашковому фестивалі стала збірна команда з вадами зору, II місце зайняла збірна команда з вадами слуху, IIІ  місце посіла збірна команда з порушеннями ОРА.

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями та кубками.

Переглядів: 888 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 4.0/1