Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2021 » Червень » 7 » 03-07.06.2021 р. м. Одеса Фінальні змагання ХХVІІІ Всеукраїнської спартакіади «ПУС» з волейболу серед дітей з порушенням слуху та футболу
14:40

З 03 по 07 червня 2021 року в м. Одеса відбулися фінальні змагання ХХVІІІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з волейболу серед дітей з порушенням слуху та футболу серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату (ДЦП).

Гравці команди Рівненської області у змаганнях з футболу серед юнаків з ураженнями опорно-рухового апарату (ДЦП) стали чемпіонами, здобувши переконливу перемогу у цих змаганнях над командами Волинської та Черкаської областей.

Склад команди:

1. Андрій Савич (Рівненська обласна ДЮСШОІ);
  2. Назар Прончук (Рівненська обласна ДЮСШОІ);
  3. Богдан Кондратюк (м.Березне);
  4. Богдан Стасюк (Рівненська обласна ДЮСШОІ);
  5. Павло Цеклар (Рівненська обласна ДЮСШОІ).

Підготовку команд до змагань здійснювали тренер-викладач ІІ категорії Ігор КОСЕНКО, Олександр БИЧКОВ та Володимир СУДАРІКОВ.

У змаганнях з волейболу серед юнаків з порушенням слуху команда Рівненської області у складі Дмитра Кримуся, Віталія Дацюка, Артура Киркова, Андрія Таранця, Артема Рижака та Богдана Барабаша у гідному протистоянні здобула бронзові медалі.

У змаганнях з волейболу серед дівчат з порушенням слуху спортсменки Рівненської області Яна Березко, Софія Кримінська, Мілана Палій, Тетяна Собко, Юлія Шваль та Софія Мушик посіли 4 місце.

Спортсмени-волейболісти навчаються в Острозькій спеціальній школі №1 I-III ступенів та є вихованцями Рівненської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю.

Підготовку команд до змагань здійснював тренер-викладач І категорії Олександр ШЕВЧУК.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів із достойним виступом на змаганнях та бажаємо подальших успіхів і нових перемог.

Переглядів: 311 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2