Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2012 » Лютий » 7 » 04-05.02.2012 р. м. Рівне Кубок України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.
10:19
    04-05 лютого 2012 року в приміщенні спортивного клубу „Олімпійські надії”, що знаходиться на вул. Шкільній, буд.33, відбувся Кубок України з боротьби дзюдо серед спортсменів з вадами зору. У загальному прийняло участь  52 спортсменів з 12 областей України.

У змаганнях приймали  участь члени збірної Паралімпійської  команди України чемпіони Європи та Світу.
            З вітальним словом перед учасниками змагань виступили керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – Яцюк Микола Іванович, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації – Гуділін Володимир Миколайович та начальник облцентру «Інваспорт» Кучер Віктор Олександрович.

Чемпіонами та призерами даних змагань серед жінок стали:
вагова категорія до 44 кг: І місце посіла – І місце – Селіванова Світлана (Рівнен. обл.),    ІІ місце – Павлушенко Ізабелла  (Рівнен. обл.) ;
вагова. категорія до 48 кг: І місце посіла – Галінська Юлія (Рівнен. обл.), ІІ місце – Колзунова Лада (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Павлушенко Світлана (Рівнен. обл.);
вагова категорія до 52 кг: І місце посіла – Логацька Людмила (Рівнен. обл.), ІІ місце -  Зайцева Ольга (Хм .- Рівнен. обл.) ;
вагова категорія до 57 кг: І місце посіла – Ніколайчик Наталія (Рівнен. обл.), ІІ місце – Терещук Анастасія (Рівнен. обл.);
вагова категорія до 63 кг: І місце посіла – Гончарук Валерія (Рівнен. обл.), ІІ місце - Лобач Катерина (Рівнен. обл.)

Чемпіонами та призерами даних змагань серед чоловіків стали:
вагова категорія до 50 кг: І місце посів – Кукса Максим (Рівнен. обл.), ІІ місце –   Оліщук Антон (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Семенюк Роман (Рівнен. обл.);
вагова категорія до 55 кг: І місце посів – Михайлицький Володимир (Рівнен. обл.),         ІІ місце –  Стьоболов Анатолій  (Рівнен. обл.), ІІІ місце – Гелешко Артем (Рівнен. обл.);
вагова категорія до 60 кг:  І місце посів - Засядкович Ігор (Львів. обл.), ІІ місце – Рудник Микола (Харків. обл.), ІІІ місце – Субота Роман (Рівнен. обл.);
вагова категорія до 66 кг: І місце посів - Хорава Давид (Рівнен. обл.), ІІ місце – Котенко Сергій (Київська обл.);  ІІІ місце – Бутенко Андрій (Харк. обл.);
вагова категорія до 73 кг: І місце посів – Довгалець Валерій (Рівнен. обл.) , ІІ місце – Уруський Леон (Терноп. обл.), ІІІ місце – Осипець Артур (Харків. обл.);
вагова категорія до 81 кг: І місце посів – Косінов Олександр (Рівнен. обл.), ІІ місце – Тропінов Едуард (Львів. обл.), ІІІ місце – Котик Богдан (Терноп. обл.);
вагова категорія до 90 кг: І місце посів - Помінов Олександр (Рівнен. обл.), ІІ місце – Феш Микола (Терноп. обл.), Момут Андрій (Ів.-Франків. обл.);
вагова категорія до 100 кг: І місце посів – Марченко Юрій (Дніпроп. обл.), ІІ місце – Мороз Богдан ((Ів.-Франків. обл.), ІІІ місце – Пляцко Юрій (Одеська обл.);
вагова категорія +100 кг: І місце – Косинський Ігор (Ів.-Франків. обл.), ІІ місце посів – Горобець Василь (Терноп. обл.), ІІІ місце – Назаренко Олександр (Дніпроп. обл.).

Переглядів: 2138 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 2.0/1