Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2019 » Грудень » 9 » 04-06.12.2019 р. м. Бровари Відкритий чемпіонат Київської області з плавання серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та РФР «Новоріч
10:59

З 04 по 06 грудня 2019 року в м. Бровари відбувся відкритий чемпіонат Київської області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку «Новорічні старти». У змаганнях взяли участь 165 осіб з інвалідністю.

У змаганнях брали участь вихованці КЗ «РОДЮСШІ» РОР Андрощук Назар, Базилюк Олег, Гудзало Богдан, Михасюк Костянтин, Пюро Володимир, Ткач Іван, Ярошик Юрій (усі – м. Рівне) та спортсмен з м. Вараш Макаров Матвій.

Наші плавці дуже вдало виступили на змаганнях:

Андрощук Назар серед спортсменів з вадами зору на дистанціях 50 м брас, 50 м батерфляй та 200 м комплексне плавання став переможцем та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Базилюк Олег серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 50 м брас виборов бронзову медаль, а на 50 м на спині – срібну медаль.

Гудзало Богдан серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 100 м на спині здобув бронзову медаль.

Михасюк Костянтин серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 50 м на спині виборов срібну нагороду та вперше виконав І спортивний розряд.

Пюро Володимир серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 50 м брас виборов золоту нагороду, а на дистанціях 50 м та 100 м на спині виборов срібні нагороди.

Ткач Іван серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас, 50 м на спині та 200 м комплексним плаванням виборов золоті нагороди та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Ярошик Юрій серед спортсменів з вадами зору на дистанціях 50 м вільний стиль, 100 м брас та 100 м батерфляй став переможцем. Підготовку спортсменів до змагань здійснювала тренер-викладач КЗ «РОДЮСШІ» РОР, Заслужений тренер України Ольга Палюх.

Макаров Матвій серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м та 100 м на спині, 100 м вільний стиль виборов золоті нагороди. Підготовку спортсмена до змагань здійснював тренер-викладач з плавання Олександр Савчук.

Переглядів: 443 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2