Головна » 2018 » Березень » 7 » 07.03.2018 р. м. Рівне Чемпіонат Рівненської області з плавання серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху
15:24
07.03.2018 р. м. Рівне Чемпіонат Рівненської області з плавання серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху
07 березня 2018 року в м. Рівне в плавальному басейні СДЮСШОР № 2 відбувся чемпіонат Рівненської області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами слуху.
З вітальним словом перед учасниками змагань виступили заступник начальника регіонального центру «Інваспорт» - Мурін В.В. та головний суддя змагань – Бондарець І.В.
В даному чемпіонаті приймали участь команди: Березнівського району, м. Дубно та м. Рівне, всього 20 учасників.
Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям.
За результатами змагань чемпіонами змагань стали:
Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату:
Вільний стиль – 50 м.
Чоловіки
І м. – Базилюк Олег, клас S -4 (м. Рівне)
І м. – Шамрай Андрій S -6 (м. Рівне)
І м. – Клімов Микола, клас - S -7 (Березнівський р-н)
І м. – Марчук Михайло, клас S -9 (м. Рівне)
І м. – Варварук Валерій, КМСУ, клас S -10 (м. Рівне)
Вільний стиль – 50 м.
Жінки
І м. – Ярмолюк Євгенія, клас S -6 (м. Рівне)
Вільний стиль – 100 м.
І м. – Шамрай Андрій, клас S -6 (м. Рівне)
І м. – Макарчук Володимир, клас S -10 (м. Рівне)
На спині – 50 м.
І м. – Ройко Володимир, клас S -2 (м. Рівне)
І м. – Базилюк Олег, клас S -4 (м. Рівне)
І м. – Пюро Володимир, клас S -8 (м. Рівне)
І м. – Андреєчкін Денис, МСУ, клас S -9 (м. Рівне)
І м. – Макарчук Володимир, клас S -10 (м. Рівне)
На спині – 100 м.
Чоловіки
І м. – Пюро Володимир, клас S -8 (м. Рівне)
І м. – Андреєчкін Денис, МСУ, клас S -9 (м. Рівне)
І м. – Варварук Валерій, клас S -10 (м. Рівне)
Брас – 50 м.
чоловіки
І м. – Клімов Микола, SB -7 (Березнівський р-н)
Спортсмени з вадами зору:
Вільний стиль – 50 м.
Чоловіки
І м. – Нікітчук Ігор, клас S -13 (м. Рівне)
На спині – 50 м.
Чоловіки
І м. – Нікітчук Ігор, S -13 (м. Рівне)
Спортсмени з вадами слуху:
Вільний стиль – 50 м.
Чоловіки
І м. – Суниця Максим, МСУ (м. Рівне)
Вільний стиль – 100 м.
Чоловіки
І м. – Суниця Максим, МСУ (м. Рівне)
На спині – 50 м.
Чоловіки
І м. – Суниця Максим, МСУ (м. Рівне)
Брас – 50 м.
Чоловіки
І м. – Суниця Максим, МСУ (м. Рівне)
Переможці та призери змагань були відзначені дипломами та медалями.