08 - 09 лютого 2020 року в м. Рівне у приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (ОРА) та вадами зору, в якому взяли участь
72 спортсмена з Березнівського, Костопільського, Млинівського районів,
м. Дубно, м. Сарни, м. Рівне та Волинської області.
В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Ліпський Віталій Володимирович та начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт»
Демчук Андрій Олександрович.
У підсумку переможцями змагань серед спортсменів з вадами зору у своїх вагових категорія стали:
серед жінок
до 48 кг – Каплун Ольга (МСУМК, м. Рівне);
до 60 кг – Галінська Галина (ЗМСУ, м. Рівне);
до 67,5 кг – Багнюк Уляна (МСУМК, м. Рівне);
до 75 кг – Коробкова Світлана (МСУМК, м. Рівне);
до 82,5 кг – Асєєва Ніна (МСУМК, м. Рівне);
до 90 кг – Голиш Валентина (Костопільський район).
серед чоловіків:
до 56 кг – Прудніченков Віктор (МСУ, м. Рівне);
до 60 кг – Головатчик Руслан (МСУ, м. Рівне);
до 67,5 кг – Корнєєв Павло (МСУ, м. Рівне);
до 75 кг – Куров Роман (ЗМСУ, м. Рівне);
до 82,5 кг – Миронець Андрій (МСУМК, м. Рівне);
до 90 кг – Нікітчук Ігор (м. Рівне);
до 100 кг – Головатчик Павло (МСУ, м. Рівне);
до 110 кг – Дерманський Анатолій (МСУ, м. Рівне);
понад 125 кг – Ландик Валерій (МСУ, м. Рівне).
У підсумку переможцями змагань серед спортсменів з ураженнями ОРА стали:
серед жінок:
до 41 кг – Крецу Валентина (м. Сарни);
до 45 кг – Булавіна Анна (Березнівський район);
до 50 кг – Драганчук Ангеліна (Костопільський район);
до 55 кг – Сиротинська Марія (м. Дубно);
до 61 кг – Горбатюк Поліна (Березнівський район);
до 67 кг – Гаврилюк Галина (м. Рівне);
до 73 кг – Сульжук Діана (м. Рівне);
до 79 кг – Семенюк Любов (МСУМК, м. Рівне);
понад 86 кг – Юрчук Іванна (Костопільський район).
серед чоловіків:
до 49 кг – Матчишин Олександр (м. Рівне);
до 54 кг – Катеринич В’ячеслав (РОДЮСШОІ);
до 59 кг – Шутак Сергій (МСУ, м. Сарни);
до 65 кг – Марчук Михайло (МСУ, м. Рівне);
до 72 кг – Максимчук Олексій (м. Рівне);
до 80 кг – Ковальчук Юрій (Млинівський район);
до 88 кг – Кожушко Сергій (МСУ, м. Рівне);
до 97 кг – Клімов Микола (Березнівський район);
понад 107 кг – Сікальський Андрій (м. Рівне).
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.
|