Сайт існує

Головна

Головна » 2011 » Вересень » 11 » 10.09.2011 р. м. Рівне Спартакіади серед інвалідів з вадами слуху, в програмі XVIII обласних спортивних ігор інвалідів Рівненщини.
08:16

10 вересня 2011 року у м. Рівне в приміщенні облцентру «Інваспорт» відбулися XVIII обласні спортивні ігри інвалідів Рівненщини, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Змагання обласної Спартакіади серед спортсменів з вадами слуху проходили з настільного тенісу, шашок та кульової стрільби. В даних змаганнях взяли участь 70 спортсменів, а саме:  з

м. Дубно, м. Сарни, м. Острога – вихованці Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами слуху, смт. Гоща та

м. Рівне.

В результаті проведення змагань з настільного тенісу визначилися призери та переможці, ними стали: III місце серед жінок зайняла – Кашина Наталія (м. Рівне), II місце посіла – Удодова Аліна (м. Рівне), переможцем змагань стала – Дячук Інна (м. Рівне), а серед чоловіків III місце зайняв –  Остаповець Юрій (м. Острог), II місце виборов – Радисюк Микола (м. Рівне), абсолютним чемпіоном області з настільного тенісу став Понік Юрій

(м. Рівне).

За підсумками змагань з шашок місця визначилися наступним чином: серед жінок III місце зайняла – Волочнюк Юлія (м. Острог), II місце виборола – Рожок Ірина (м. Рівне), переможцем стала – Удодова Тетяна

(м. Рівне); серед чоловіків III місце зайняв – Семенович Роман (м. Рівне),

II місце посів – Гонтар Євген (м. Рівне), а переможцем області з шашок став – Гонтар Микола (м. Рівне).

У спартакіаді з кульової стрільби серед жінок III місце посіла Ажнюк Ірина (м. Рівне), II місце зайняла – Франчук Людмила ( м. Рівне) переможцем стала – Пилипака Валентина (м. Рівне). Серед чоловіків III місце зайняв Лазаренко Денис (м. Рівне), II місце виборов – Мілян Віталій (м. Рівне), абсолютним переможцем став – Ажнюк Василь (м. Рівне).
Переглядів: 1492 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0