Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2015 » Травень » 13 » 10-13.05.2015 р. м. Сеул (Південна Корея) Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору.
16:53

З 10 по 13 травня 2015 р. в м. Сеул (Південна Корея) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях взяли участь 69 спортсменів з 11 країн світу.

У змаганнях взяли участь 69 спортсменів з 11 країн світу. В даних змаганнях приймала участь національна збірна команда України, до складу якої входять провідні спортсмени Рівненщини: заслужені майстри спорту України: Роман Куров, Галина Галінська, Ольга Чайковська та майстер спорту України міжнародного класу Уляна Ціздин.

Ольга Чайковська на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 52 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 285,5 кг WR (присідання - 92,5 кг WR, жим лежачи – 62,5 кг, тяга – 130,5 кг WR), І місце з жиму лежачи з результатом 62,5 кг та встановила 3 рекорди світу.

Галина Галінська на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 60 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 320 кг WR (присідання – 117,5 кг WR, жим лежачи – 50 кг, тяга – 152,5 кг WR) та встановила 3 рекорди світу.

Уляна Ціздин на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 67,5 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 282,5 кг (присідання – 97,5 кг, жим лежачи – 62,5 кг, тяга – 122,5 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 62,5 кг.

Роман Куровна чемпіонаті світу у ваговій категорії до 75 кг посів І місце в сумі триборства з результатом 617,5 кг WR(присідання – 205 кгWR, жим лежачи – 157,5 кгWR, тяга - 255 кгWR), І місце з жиму лежачи з результатом 157,5 кгWRта встановив 4 рекорди світу.

Збірна команда України серед жінок посіла І командне місце у загальному заліку, здолавши спортсменок Росії та Туреччини.

Збірна команда України серед чоловіків у загальному заліку посіла ІІ командне місце, поступившись команді Ірану. На третьому місці, з великим відривом, опинилась команда Росії.

Загалом на чемпіонаті світу з пауерліфтингузбірна команда України завоювала 27 нагород різного ґатунку: 7 золотих, 5 срібних, 2 бронзові нагороди з пауерліфтингу та 5 золотих, 4 срібних, 4 бронзових медалей з жиму лежачи, встановивши 20 рекордів світу, з яких рівненські спортсмени вибороли 4 золотих нагороди з пауерліфтингу та 3 золотих нагороди з жиму лежачи, встановивши 10 рекордів світу.

Готували провідних рівненських спортсменів до даних змагань заслужені тренери України – Андрій Демчук, Олександр Фесовець таМаріяРозторгуй.

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів, бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних досягнень!

Переглядів: 931 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1