11-12 березня 2017 року в м. Рівне у приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся чемпіонат Рівненської області з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху. У даних змаганнях приймали участь кращі спортсмени з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху області, а саме: Рокитнівського, Зарічненського, Здолбунівського, Дубровицького, Млинівського районів, Бугринської об’єднаної територіальної громади, вихованці загальноосвітньої Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, вихованці загальноосвітньої Клеванської спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору, Костопільської спецшколи- інтернату для дітей з наслідками ДЦП, м.Сарни, м. Дубно, м. Острог та м. Рівне. Загалом змагалося 96 учасників.
З вітальним словом перед учасниками змагань виступили заступник начальника регіонального центру « Інваспорт» - Демчук Андрій Олександрович та головний суддя змагань – Іткін Леонід Борисович – суддя національної категорії.
Підведення підсумків серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху проводилось окремо по нозологіям, серед жінок та чоловіків, юнаків та дівчат.
Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали
(жінки):
І місце – Микосянчик Валентина (м. Рівне)
ІІ місце – Жученя Валентина (м. Рівне)
ІІІ місце – Рижковська Людмила (м. Рівне)
Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали
(чоловіки):
І місце – Юглічек Григорій (м. Рівне)
ІІ місце – Семенович Роман (м. Рівне)
ІІІ місце – Крот Михайло (м. Рівне)
Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали
(молодша група, юнаки) :
І місце – Зінченко Єгор (Острозька спецшкола-інтернат)
ІІ місце – Прохорчук Микола (Острозька спецшкола-інтернат)
ІІІ місце – Грабік Тимофій (Острозька спецшкола-інтернат)
Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали
(жінки) :
І місце – Никитюк Галина (м. Рівне)
ІІ місце – Рубель Валентина (м. Рівне)
ІІІ місце – Бабак Світлана (м. Рівне)
Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали
(чоловіки) :
І місце – Сапіга Михайло (м. Рівне)
ІІ місце – Тарасюк Олексій (м. Рівне)
ІІІ місце – Буткевич Петро(м. Рівне)
Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали
(молодша група, юнаки) :
І місце – Крук Володимир (Рокитнівський р-н)
ІІ місце – Макарчук Богдан (Костопільська спецшкола-інтернат)
ІІІ місце – Якимов Олександр (Костопільська спецшкола-інтернат)
Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали
(жінки):
І місце – Матковська Катерина (м. Рівне)
ІІ місце – Асєєва Ніна (м. Рівне)
ІІІ місце – Заблоцька Ніна (м. Рівне)
Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали
(чоловіки):
І місце – Жабчик Сергій (м. Рівне)
ІІ місце – Сільман Андрій (Зарічненський р-н)
ІІІ місце – Шевчук Віктор (м. Рівне)
Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали
(молодша група, юнаки) :
І місце – Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат)
ІІ місце – Чаплінський Юрій (Клеванська спецшкола-інтернат)
ІІІ місце – Бережний Михайло (Клеванська спецшкола-інтернат)
Переможцями в молодшій віковій групі серед дівчат стали - Луцик Софія (Клеванська спецшкола-інтернат – вади зору), Пилипей Олександра (Острозька спецшкола-інтернат - вади слуху) та Баша Емілія (Костопільська спецшкола-інтернат – ураження ОРА).
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.
Загальне керівництво проведенням змагань здійснював регіональний центр «Інваспорт».
|