Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2014 » Жовтень » 23 » 11-20.10.2014 р. м. Анталія (Туреччина) Чемпіонат cвіту з пауерліфтингу та жиму лежачи та чемпіонат Європи з пауерліфтингу ЗІР.
13:09

З 11 по 20 жовтня 2014 року в м. Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат cвіту з пауерліфтингу та жиму лежачи та чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях взяли участь представники 18 країн світу. В даних змаганнях приймала участь збірна команда України до складу якої входять спортсмени Рівненщини: заслужені майстри спорту України - Галина Галінська та Роман Куров, майстри спорту України міжнародного класу - Ольга Чайковська, Уляна Ціздин та Роман Набухотний.

Ольга Чайковська на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 52 кг посіла І місце  в сумі триборства з результатом 282,5 кг (присідання - 87,5 кг, жим лежачи – 65 кг, тяга – 130 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 65 кг, І місце в абсолютних змаганнях з  жиму лежачи, І місце з пауерліфтингу серед ветеранів, встановила 3 рекорди світу та здобула золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Галина Галінська на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 60 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 317,5 кг (присідання – 115 кг, жим лежачи – 52,5 кг, тяга – 150 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 52,5 кг, І місце в абсолютних змаганнях з пауерліфтингу, І місце з пауерліфтингу серед ветеранів, встановила 3 рекорди світу та  здобула золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Уляна Ціздин на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 67,5 кг посіла І місце  в сумі триборства з результатом 272,5 кг (присідання – 95 кг, жим лежачи – 57,5 кг, тяга – 120 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 57,5 кг, І місце в абсолютних змаганнях з пауерліфтингу  та жиму лежачи серед юніорів та здобула золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Роман Набухотний на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 75 кг посів І місце з жиму лежачи з результатом 147,5 кг, ІV місце в сумі триборства з результатом 497,5 кг та  здобув бронзову нагороду  чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Роман Куров на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 75 кг посів ІІ місце в сумі триборства з результатом 562,5 кг (присідання – 192,5 кг, жим лежачи - 140 кг, тяга - 230 кг), ІІ місце з жиму лежачи з результатом 140 кг та здобув золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Збірна команда України серед жінок у загальному заліку посіла ІІ командне місце з пауерліфтингу та жиму лежачи, поступившись команді  Росії.

Збірна команда України серед чоловіків у загальному заліку посіла ІІ командне місце з пауерліфтингу та  жиму лежачи, поступившись команді Ірану.

Загалом на чемпіонаті світу збірна команда України завоювала  15 золотих,                    8 срібних, 4 бронзових  медалей з пауерліфтингу та жиму лежачи, 11 золотих,  4 срібних,  1 бронзову медаль на чемпіонаті Європи, встановивши 19 рекордів світу, з яких рівненські інваліди – спортсмени вибороли 7 золотих та 1 срібну нагороди з пауерліфтингу та жиму лежачи, 4 золотих та 1 бронзову нагороди на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, встановили 6 рекордів світу.

Готували провідних рівненських спортсменів до даних змагань заслужені тренери України – Андрій Демчук та Олександр Фесовець.

Переглядів: 1113 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0